Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 СЕЗОН 2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Сезона за Маса приключи,сега четох че са му направили операция и днес щели да го сабудят от изкуствената кома във която го държат.Но щял да се въстановява няколко месеца.

    Коментар


      #32
      Много жалко за Маса! Изключително нелеп инцидент. И сега какво? Може би Шуми да се готви да сяда в болида? Какво пък, всички желаем едно такова завръщане
      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

      Коментар


        #33
        Най после и Ферари с победа Кими се отчете
        FIAT Marea ex
        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

        Коментар


          #34
          На бат Райко не съм кой знае какъв фен, обаче се накефих на победата му. Прави ми впечатление , че този пилот има бутон: "ON&OFF" ... !!! По време на някои стартове неможе да разбереш ,че е на пистата, но в неделея беше "голям"!По принцип гласувам за Фетел, че ще е новия СШ. Барикело е смотаняк ... е аз въобще не го долюбвам, а и смятам ,че е посредствен пилот. Обръщението към него, като "най-опитен" аз не го разбирам...някак си не ми се вързва с некъдърността му. Бътън е добър ,но пък Браун май няма да "остиска" до края , зада му осигури шампионски болид!
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #35
            Jimy написа:
            На бат Райко не съм кой знае какъв фен, обаче се накефих на победата му. Прави ми впечатление , че този пилот има бутон: "ON&OFF" ... !!! По време на някои стартове неможе да разбереш ,че е на пистата, но в неделея беше "голям"! Браво и на Ферари ,че се справиха този път без досадните грешки и колата им беше отлично подготвена.Незнам дали е по темата,но няма как да не е...направо съм втрещен и изумен от факта на това ,колко много обезумели, желаещи за изява от кокпита на Ферари, пилоти има ?! Аз не съм сигурен за крайната бройка на кандидатурите, но и аз очаквам да се включа вече...баси! Не разбирам защо например Марк Жене не бива "пуснат" в състезателна дистанция?!
            Колега нали тази тема е само анкета "Кой ще стане шампион?" В другата тема коментираме състезанията. Нека го правим в една тема
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #36
              Леонсио във Ферари............................................ ............Какво доживяхме......................................... .
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #37
                За мен шампионата е ясен, Бътън е в перфектна форма и с много добър болид, няма кой да го спре.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #38
                  Бътън е СВЕТОВЕН ШАМПИОН!!!
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #39
                    Честито на Бътън.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар

                    Working...
                    X