Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Световен шампион във Формула 1 при пилотите...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    spark написа:
    Абе защо няма в отговорите на анкетата Такума Сато... питам аз?
    Аз си мислех, че съм сам в пустиня. Виж пост номер 8 на първата страница

    Коментар


      #32
      spark написа:
      Абе защо няма в отговорите на анкетата Такума Сато... питам аз?
      той се завръща и ще викам за него определено
      uno-1.5i понто 1.2i

      Коментар


        #33
        Много се радвам за Алонсо,защото успява да победи с доста странен автомобил...верно е ,че ситуацията и при двете състезания беше много спорна ,заради това ,че "силните" ги нямаше в челото. Но това е част от спорта и в никакъв случай нетрябва да се омаловажават успехите му.Такума Сато е бърз в една обиколка...колкото да се джасне в някой.Истинските пилоти са тези като Алонсо и Хамилтън. Не съм фен на никой от тях.Жалко е ,но се видя ,че Маса за пореден път щом му запари под дупарата и се пре.....а, защо се навря в Хамилтън??????? Ааа няма место,за да мине чисто през шикана...палячо,ама кво говоря,ЗАЩО въобще позволи Люис толкова елементарно да го "финтира" и той да си изпусне спирачките и завоя в последствие???????
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #34
          Ейййй, като гледам резултатите от гласуването виждам желанието на феновете на Ферари да имаме пак световен шампион.Обаче (дано не съм прав)Ф1 си е един нагласен театър и тази година шампион ще бъде черното момче.За мое съжаление.
          fiat REGATA 1.9 DS
          lancia LIBRA 1.8 SW

          Коментар


            #35
            Мисля, че интригата е почти разбулена! В това няма нищо лошо, дано някой не се подведе и направи нЯкоя "беля" и титлата са СШ при пилотите да се опорочи!!! Аз също исках друг шампион, но с това което демонстрира Люис Хамилтън ... ми напълно заслужена ще бъде титлата му. Нека мине и последният старт и ще стане ясно, пожелавам успех на всички пилоти!
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #36
              tzar_ivailo написа:
              Ейййй, като гледам резултатите от гласуването виждам желанието на феновете на Ферари да имаме пак световен шампион.Обаче (дано не съм прав)Ф1 си е един нагласен театър и тази година шампион ще бъде черното момче.За мое съжаление.
              Това не се дирижира толкова лесно, набие някой по-кучи спирачки в първия завой и току отнесъл шампиона. Другото е по-вярно - въртяха, сукаха докараха я до последен старт с двама претенденти, сега кой-кого, ще видим.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #37
                Ей каква стана тя. Драма до последната обиколка. За съжаление познах световния шампион.А догодина първи ще са японците с "TOYOTA Prius F1"или HONDA HIBRYD F1. Дано не съм прав.ВИВА СКУДЕРИЯ!
                fiat REGATA 1.9 DS
                lancia LIBRA 1.8 SW

                Коментар


                  #38
                  Браво на новия световен шампион и честито на феновете му!Жалко е само едно,че винаги ще се намери кой да развали удоволствието. Имам предвид двете ... Ковалайнен и Глок. Първият изпълни перфектна маневра в първия завой, с която се оказа кола и половина ПРЕД Хамилтън, но не го изпревари, защото неговата роля беше да затвори свободната част от пистата на първи завой и така да го предпази от евентуални атаки!!! Вторият пък не защото не може, а не искаше да се върне навреме на пистата. При изпускането на предпоследния завой можеше да се върне в идеалната част от пистата, но постъпи като пилот задминаван от лидерите с обиколка...пропусна ги и след това ускори наравно с тях!!!
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар

                  Working...
                  X