Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо Ферари се прецакват...???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Jimy, покажи ми къде са тези негови изказвания, защото аз наистина никъде не прочетох подобни, единствено нещо се говори, някой някъде казал, чул, че Хамилтън незнамсикакво казал.Ако има нещо такова аз също съм против и ще ме подразни. А за Спа не съм съгласен с теб. Смешно е подобро оправдание че Люис е разконцентрирал Райко и това е довело до отнемане на победата му. Те са на състезание не на кино, искаш Люис да не предприема нищо , само и само Райко да е спокоен Това е несериозно. Дори Кими единственото което четох като коментар е че има правила които трябва да се спазват. Евала! Ако беше някой от другите медузи Маса или Алонсо щеше да ореве света. Гледам състезанията с върли Фераристи, техния коментар беше че "Люис го издуха на пистата.."Иначе и за мен беше много странно на Монца Кими защо се измъчи толкова, но предполагам че не могат да уцелят все още настройките на шасито за мокра писта.
    FIAT Stilo 1.9 JTD 115

    Коментар


      #32
      И пак се прецакаха вчера фераристите в Сингапур. Голям майтап беше Маса като тръгна с онзи кюнец :D . А Райконен, който ми е изключително антипатичен, за пореден път се прояви като нервак-левак. В това безрадостно за нашия любим тим състезание, аз все пак имам повод за радост, тъй като моя любимец Алонсо е победител .Помним какво беше Ферари преди Шумахер да премине в отбора - посредствен тим. Тези двамата Маса и Райконен не са големите звезди, които ще задържат и повишат силата на отбора. На този велик тим е необходима една голяма личност от ранга на Шумахер. В момента във формулата има само двама такива.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #33
        и кои са тези двамата?

        Коментар


          #34
          Да snake ... за съжаление си прав. Пореден гаф в отбора на Ферари. Няма го Браун и Тод и всичко е с клизма! Когато имаме победи са с много зор,даже и спечелени състезания губим ... колко станаха вече, като включим и последното май са три. Две за Масата и едно за бат Райко. Жалко ,че Ферари направиха всичко ,зада откажат пилота на който аз симпатизирах... и за какво?! Маса се опитва да стане шампион,но нищо не става. Верно е ,че отбора също трябва да се проявява шампионски. За Кими мога да кажа само ,че според мен той самия си мисли че престоя му във Ферари е за кратко и някак си ... ехее дай да си карам па квот стане ...Иначе nai7 аз лично съм сигурен ,че единият пилот е Алонсо...не защото snake му се кефи, а просто е един от най-добрите в момента в Ф1...да не кажа най-добрия! Фердо след някоя друга година ще дойде в Ферари и тогава как ще ги наказва другите...мъка,мъкаа! Аз лично не съм му фен,но наистина е много голям пилот. п.п. до cho ... приятелю,търся статията,но нещо немога да я намеря сигурен съм ,че прочетох цитат от думи на Хамилтън ,с които той се държеше много надменно спрямо Райконен ,но нищо не откривам. незнам защо. инфото беше в сайта на formula1.bg
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #35
            Няма такава некадърност - да тичат, като овчари, през целия питлейн след маркуча, отнесен от Маса поради грешен сигнал. Шампионатът щеше да е приключил досега, ако добавим 20-те точки, с които беше ограбен досега Маса от собствения си отбор. А за Райконен отдавна съм се изказал, но когато вече и той се разби, състезанието ми беше безразлично, щом Маса креташе в дъното на колоната... Но всичко в полза на Алонсо започна от изпълнението на неговия съотборник-камикадзе. Абе, всичко е разработка на ЦРУ
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #36
              nai7 написа:
              и кои са тези двамата?
              Алонсо и Хамилтън, за мен те са безспорни таланти, лидери и родени победители. Разбира се тези двамата не могат да виреят в един отбор, прекалено големи са, за да делят мегдан с някой, който им е равностоен. Може в някой от по-слабите отбори да има и някой друг с потенциал на голям победител (напр. Себастиан Фетел), но още е рано за такива изводи.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #37
                харесвам и тримата фаворити на snake. особено хамилтън - човека просто ИСКА да побеждава, а и ма и нужните качества да го прави и то въпреки цялата натипатия насочена към него.колкото до ферари - райко, просто наистина кара безцелно и сякаш незаинтересовано... може и толкова да си може. масса се старае и успява израства като пилот, но за сега е голям карък.
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #38
                  не споделям твоето мнение,за мен лично Ник Хайдфелд е много по-добър от тях, но просто няма шанс да попадне във добър отбор. Не, че БМВ са слаби но ако отиде във един от двата водещи отбора ще покаже за какво става въпрос.

                  Коментар


                    #39
                    Ето тук и аз съм съгласен с теб nai7 ... донякъде. Бързия Ник е един от пилотите на които най-много се кефя. "Отвратителен" работохолик и голям талант. Много бърз е тоя немец...не колкото оня ... но е много бърз. Ник наистина няма шанс със болида и тук е разликата му спрямо Алонсо. Испанеца е луд и "изцежда" 200% от това което са му дали рендетата. Разбира се има и много други ,по - спицифични разлики ,спецовете да кажат. Според мен Алонсо е 1:1 със Шумахер по отношение на това да грабне победата. Това не е наглост или пък безхаберие и надменност към противника...това е спортната злоба на шампиона.Сигурен съм,че Ник Хайдфелд ако дойде в Ферари мноого бързо ще засенчи постиженията на Масата и Кими/те пък едни постижения.../,но ако го сравняваме с испанеца...Последното състезание затвърди някои мои предположения: Ферари продължават да се дънят по зле и от Минарди/ааа ма то нема такъв отбор,значи много зле.../ , Трули е уникален ВТОРИ пилот и ако двойката Алонсо + Трули дойдат в Ферари ще има от 18 състезания-18 двойни победи/ така нареченото "Влакчето на Трули" доказва това/ , при Маковете точки се печелят все по-лесно и по-лесно/така де ,като погледнем първа точка , кой да им се противопостави - ами Ферари сами се бият/
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар

                    Working...
                    X