Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 - Сезон 2007

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    kiro_of_the_day написа:
    wwweb написа:
    Много доволно съзтезание се получи
    Бановете се отлагат...

    Коментар


      #32
      stenli написа:
      Думи нямам утре даже не мисля и да гледам то състезанието се реши още днес
      Ама много познавам за съжаление

      Коментар


        #33
        Ето и от мен един линк за отборите и пилотите:http://www.formula1.bg/teams.php?team=23и един за любимата марка: Ferrari
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар


          #34
          Айде, след малко пак се почва мъката... Защо ли ми се струва, че болидите на Ферари не случиха на пилоти... !??Именно сега може да се оцени какво представляваше Михаел Шумахер!!! От друга страна това цигане Хамилтън почва много, ама много да ми харесва...Само остава да си го вземат във Ферари и работата заспива!~
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #35
            Алонсо шампион!!!

            Коментар


              #36
              Анатема! На колата на шампиона трябва да пише ФИАТ!

              Коментар


                #37
                След тази зверска катастрофа на Кубица, трябваше да прекратят състезанието.Разочарован съм от машината за пари наречена Формула 1!

                Коментар


                  #38
                  Леонсио днес май си мислеше че е с косачката на плантацията, че накрая и оспорвана битка с Сато. Болката е малка ама срама голям. А относно новоизмислените правила пълна тъпотия-следващото състезание очаквайте след излизане на сейфтикар посоката на обиколките да се обръща. А относно това защо не спряха състезанието, ми как щяха да оставят Леонсио без точица.

                  Коментар


                    #39
                    Едно ЛУДО-ЛУДО-ЛУДО състезание!!! Е това е Формула едно в дейстие...Важното е, че Кубица е жив и почти здрав - при тази катастрофа само счупен крак е голям късмет...Хамилтън или е вечерял с Господ или си е продал душата на дявола. И при двата случая - той е следващата мегазвезда на Формула 1!
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #40
                      От години не бях гледал такова състезание. Невероятно!

                      Коментар


                        #41
                        stenli написа:
                        А относно новоизмислените правила пълна тъпотия....
                        Тези правила са нови за F1, но във Американските серии се използват от години, лично аз ги одобрявам, въпреки че може да се стигне и до куриози, каквито имаше в Champ Car сериите преди години, визирам един случай в който Алекс Занарди(Target Рейнард-Хонда) изоставаше на обиколка зад лидера Браян Херта(Shell Рейнард-Форд), когато го удари в един завой и го извади(Б.Херта) от състезанието, в този момент излезе Pace Car-а, което позволи на А.Занарди да си върне обиколката. Докато Pace Car-а беше на пистата А.Занарди направи бърз питстоп за смяна на гуми и дозареждане с гориво и излезе отново на пистата в колоната зад Pace Car-а, от там нататък състезанието протече под диктовката на Алекс Занарди, който спечели състезанието.
                        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                        Търси се..

                        Коментар


                          #42
                          kiro_of_the_day написа:
                          Едно ЛУДО-ЛУДО-ЛУДО състезание!!! Е това е Формула едно в дейстие...Важното е, че Кубица е жив и почти здрав - при тази катастрофа само счупен крак е голям късмет...
                          "След направените медицински изследвания станало ясно, че Кубица няма счупен крак, а има навехнат глезен."Вярно е, че Ф1 е огромна машина за пари, но явно и сигурността на пилотите е на ниво!!! При този удар с 250км/ч в бетона, превъртане ... ... :D http://www.formula1.bg/news.php?id=8...ews.php?id=809
                          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                          Среден разход на газ

                          Коментар


                            #43
                            Абе, някой да знае болидите на Ферари на кое място се класираха днес, че не им обърнах внимание, докато Алонсо и малкия печелеха

                            Коментар


                              #44
                              Маса - 3ти , а Райконен - 5ти . Нямаха никакъв шанс срещу Макларън-ите . Странно , на домашната им писта така да се представят
                              ex : Bravo 1.6 16v 103hp
                              now : Marea HLX 2.4 JTD

                              Коментар


                                #45
                                RumenMM написа:
                                Маса - 3ти , а Райконен - 5ти . Нямаха никакъв шанс срещу Макларън-ите . Странно , на домашната им писта така да се представят
                                Знам ... бъзикам върлите фенове на Ферари, ама нещо не ми обръщат внимание

                                Коментар

                                Working...
                                X