Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мозъчен мензис

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мозъчен мензис

    Това четиво разбира се не съм го измислил аз, ами го прочетох в един друг форум, но пък доста неща в него са верни. Приятно четене!Всеки от нас се е сблъсквал с това явление, сигурен съм. Жената срещу теб си сменя мнението и настроението на всеки 5 минути, като при това проявява Изумителния талант да те кара да се чувстваш виновен за това. Тези нейни пристъпи те дразнят и озадачават, което за нея е само още един повод да продължи с тях, обосновавайки се с твоята нервност. Запознай се: освен редовния си ежемесечен жената има още един, мозъчен мензис. Той е непредвидим, не се поддава на обяснение, но пък е задължителен за всяка жена. Проявява се приблизително по следния начин: ти, примерно, й обясняваш теорията на относителността, за което тя настойчиво те е помолила. Жената те слуша съсредоточено около 5 минути, след което те прекъсва и без никаква връзка започва да ти обяснява какво е сънувала през нощта, спира по средата, нервничи, пали цигара и те пита с плачлив глас защо й говориш с такъв научен тон глупости, да не мислиш, че е тъпа. След кратко мълчание, когато ти си вече напълно объркан и озадачен, ти казва, ама защо спря сега, беше интересно. Нежното създание ти се обажда, за да пиете кафе. Упорито те уговаря, докато ти се откажеш от плановете си и се съгласиш да излезете - сега и веднага. Отиваш да я вземеш, както сте се уговорили. Чакаш пред входа две цигари време без резултат. Качваш се да провериш да не е станало нещо. Не е. Тя ти отваря по пижама и чехли-зайчета и с кисела физиономия ти съобщава, че нещо няма настроение и никъде не й се ходи. Маамудаеба, си казваш наум, а на глас я питаш защо тогава не ти се е обадила преди да дойдеш до Младост III - с такси, защото тя е настояла да побързаш. Ама на мен допреди 20 минути много ми се излизаше, обяснява тя, после нещо ми се спече и не ми се излиза вече. Вдига рамене намусено и ти хлопва вратата. Или пък вижда люлката-гондола и се тръшва, че иска да се качи. Сигурна ли си, питаш, нали ти става лошо. Разбира се, че е сигурна, тя много обича, какви глупости говориш? Ами добре. В момента, в който гондолата отлепя, тя се вцепва в ръката ти (не беше забелязал колко дълги и остри са ноктите й, нали?) и започва да пищи с ултразвук в ухото ти. После замлъква само, за да отрони ’ъргх’ всеки път, когато се изправите отвесно; след още малко с гробовен глас казва, че ще повърне. Спираш гондолата, слизате и тя се срутва безчувствена на земята. Щом се съвземе достатъчно, за да може да говори, с изненада разбираш, че тя е много обидена, задето си я замъкнал на такова ужасно място, ти какво, искаш да я убиеш ли. Ама ти каза..., започваш ти. Добре де, казала е. И какво от това? Доводът ’ти каза’ изобщо не важи за жената. Ти какво, мъж ли си или лукова глава, щом не можеш да се сетиш какво всъщност е искала тя? Друг вариант. Нощ. Разхождате се. Сякаш след като се е уверила предварително, че всички кръчми и капанчета наоколо са затворени, тя бодро обявява, че й се яде цаца, ама много, сега! Откъде, по дяволите, да й намериш цаца по това време, при това с безалкохолна бира, защото тя не пие алкохол, но много обича вкуса на бирата? Добре, сещаш се за няколко места, които обикаляте, а тя последователно отхвърля: много е претъпкано / много малко хора има / много е скъпа бирата (няма значение, че ти плащаш) и т.н. Тя започва да се цупи и да те гледа обвинително, противно на очевидните усилия, които полагаш да задоволиш капризите й. Замъква те до някаква кръчма на майната си, за която тя е абсолютно сигурна, че има хубава цаца и безалкохолна бира, онзи ден била там май, само за да откриете, че мястото не съществува от шест месеца. А, казва тя весело и без никакво угризение за протритите ти от ходене крака, може и да не е била тази, а и аз май не ядох цаца тогава. Добре, продължавате. След още някой и друг час безплодно търсене, през което време тя говори изключително и само за цаца и бира, услужлив таксиметров шофьор ви насочва към такова място срещу няколко лева. Плащаш, слизате. Преди да влезете, обаче, тя се врътва и казва, че вече не й се яде цаца, а още по-малко й се пие бира. Иска донътс и кафе. На измъчения ти поглед тя кокетно се усмихва и обяснява колко добре ще ви дойде едно кафе, след като си я накарал толкова да обикаля. Не изпадай в истерия, не още. Когато стигнете до кафето, тя ще се намръщи и ще ти каже, че всъщност май е много уморена, за да те чака да пиеш кафе, хайде да се прибираме! Това и още подобни неща се случват всеки ден на всеки мъж, който има и най-беглия досег с женското съслосие. Жените могат да контролират донякъде мозъчния си мензис, но не и да го предодвратяват, с което предизвикват над 90% от битовото насилие - кой би се въздържал? Ти си безсилен да направиш каквото и да е за да го спреш: той се изсипва стихийно на бедната ти глава, карайки те да се чудиш с какво си заслужил това наказание. Наричаш жената срещу ти лигла, капризница, малоумна и още куп неща, за които тя по принцип е достойна, макар и в случая да не е виновна: мозъчния мензис просто й се случва.Да беше станал гей.

    #2
    Всичко е вярно.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Мъжете са от Марс, жените от Венера. Има една такава книга. Мноооого отговори дава, за съжаление нито едно решение :D Но поне ще знаеш ’защо’ .

        Коментар


          #5
          Това си е точно така. И понеже сме в раздел Истории и днес преживях подобна история: От 10 дена жена ми ме увещава колко е опасно да преграждам хола си с окачени ( висящи ) стъклени портали и тръгнах най-сетне да търся друга алтернатива ( хем по-евтина, хем по-безопасна според нея ). Та дойде едно майсторче днес да взима размери и...мозъчен мензис изненада жена ми, която вече недоумя, как аджеба ще преграждаме по друг начин. Гледах я невярващо...Лошото обаче беше, че и тя ме гледаше така. ПС: Не вярвам да съм изкукал, но днес си мязах на такъв пред момчето с "размерите". :D
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #6
            Мдам, аз затова вече само съобщавам какво смятам да правя - спрях да го подлагам на обсъждане.И ако ми съобщи жената, че иска да се направи нещо конкретно, с което аз не съм съгласен има 2 варианта - 1. мълча и нищо не отговарям или 2. казвам - ’ми направи го, аз съм съгласен’.Освен това ми е направило впечатление, че мозъчния мензис много по-често удря жеите дето нямат кво да правят - или нямат деца за гледане, или в работата им е много спокойно. Което идва да каже - да не ги оставяме свободни, че почват да мислят глупости!
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Абе всичко е така и е ясно,ама кво да се прави необходимо зло са тия жени.Да се замислят и да внимават.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #8
                Чшшш, еййй...
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #9
                  popara801 написа:
                  Абе всичко е така и е ясно,ама кво да се прави необходимо зло са тия жени.Да се замислят и да внимават.
                  като пропуснеш "необходимо" другото е вярно!
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #10
                    Виж бейби не сме глупаци,
                    ние сме отбор от здравеняци.
                    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                    Коментар


                      #11
                      търсете си мъжки момичета или още по-точно казано търсете си жена пич - тя ще има само нормалния мензис ...
                      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                      Коментар


                        #12
                        kosta написа:
                        popara801 написа:
                        Абе всичко е така и е ясно,ама кво да се прави необходимо зло са тия жени.Да се замислят и да внимават.
                        като пропуснеш "необходимо" другото е вярно!
                        споделям мнението ти напълно

                        Коментар

                        Working...
                        X