Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ".... продавам 4 взезонни гуми с размери ...."Не можах да разбера, тия гуми 4 зони ли имат или все зони са в тях ?
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    Коментар


      ЗготФихме чорПата :P :D
      Fiat_Punto11 написа:
      ...Ще тръгва само. По снимката фърлям на боп и казвам колат ти е 1.1 Punto S :D без оборотомер и стрелка за температурата.И имаш ръчен джам троник :D
      MIT-KONG написа:
      ...Иначе до гадаеното на боб, колата е 1.1 с оборотомер, ел. джамове и стрлелка за температурата. Другия път май да пробваш с леща. :D
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        kris_dif95 написа:
        колеги колата не ми загряваше тд 100 изхвърлих стария термостат и слобих от рено 5на 89 градуса и сега стрелката си стига постоянно в червеното и термостата не отваря а колата е обезвъздушена 3 пъти помогнете :XДано следващия път оцелиш правилния раздел!Грешен раздел-> Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
        Добавям пропуснатите точки и запетаи - .....,,,,,,

        Коментар


          ivo-VE написа:
          ivo-VE написа:
          фиат марея бипаур 1.6 103 к 99 г. заводски метан
          завотски метан
          марея мисля, че е дошло от Мария,но метана явно е поставян в завоТ при това поправено от автора от "завод"

          Коментар


            cx5000 написа:
            продавам я до 20.01.2015 на тази цена след това няма смисъл да я продавам колата е здрава има газова уредба но инжекторите ги няма бутилката е на място на резервната 48 литра иначе работи добре на бензин застраховката изтече на 10.01.2015 винетка няма и е с летни гуми 16 цола стоповете светят постояно казаха ми че било стоп машинка климатроника работи купил съм я преди около 3 месеца нов внос. С Разградска регистрация. масла и ремъци не са сменени продавам я спешно за това цената е такава а като знам колко се изръсих аз като я купувах моля да се обаждат само хора които наистина търсят да си купят такъв автмобил а не да ме питат какво и е и да се намираме на приказка. телефон 0876314792
            Четеш на един дъх без да си поемеш въздух, просто няма запетая, има само една точка, а началото дали не трябваше да е с главна буква...
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Dido_Lyubenov написа:
              ....... написа:
              Не знам кой повече чете като дявола (евангелието). В цитирания текст пише, че мерките се прилагат за осигуряване на безопасността на движението, а не по всяко време. Неработещите ти чистачки и изгорялата ти лампа на левия фар носят еднаква опасност и безопасност в слънчевия ден. То това със спирането от движение да не е баница? Режи, па яж! Изгаря ти габарит на международния път Глашатай - Крушолак, където някоя патрулка се е скрила на сянка от обедното слънце и от нямане какво да правят - те спират от движение?
              Само от време на време ли се осигурява безопастност на движението
              ogi28b написа:
              Защо си ми изтрил името от цитата?
              Може да ти е изтрил името, но пък е добавил едно "Т" в "безопастност" :D
              Stilo 1.9 JTD 115Hp

              Коментар


                Airfan написа:
                veselin10 написа:
                Оплакване: Сънувам Крома и жената ми се сърди....
                Сънувай нещо по-ново и скъпо и ще и мине?
                п.п. Ако сънуваш и 2-3 чифта нови женски обувки, хептен няма да ти се сърди...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  Е не Оспях да се ЗдържаЗапочваме от заглавието:"ПРОБЛЕМ С УБЕЗВАВДУШАВАНЕ ФИАТ БРАВО 1.6 16 В !!!!"Та през първия пост:"Здравеите колеги, нов съм в форома,имам проблем с моя Fiat Bravo 1.6 16v.Спука ми се радиатора в пласмасовото между разширителния съд и радиатора.Купих друг втора ръка и го смених но сега не мога да обезвъздуша системата даже и от двете пробки тая към парното и другата на радиатора горе отдясно дига големи градуси а перката не тръгва,проверихме самата перка ръботи и по кабела върви ток както и сензора доло на радиятора.Дигне градус загрее перката не тръгва и системата се надува чува се как въздуха гърми вътре в системата утварям пак пробките и от там водата на пара,и така 2 дена.Търсих подобна тема но не намерихМоля помогнете,мерси предварително"И по-натам:"Колеги днес поръчах термостат от един приятел беше му устанал утре ще е при мен наи вериоятно, ще го пробваме дано да е от него инач пробвахме сички вариянти за обезвъздошаване и не иска явно не отваря втория крак и затова и не тръгва перката чува се как въздоха вътре почва да трещи и чак ме е срах да не направи друга беля като отворя пробката от към парното и от там направо вади пара.Иначе в маслото вода няма а от ауспоха вади но нали беше студено и не мога да определя дали не е от конденза,и двата датчика на термостат ги замерихме плус този които е на радиатора доло сички работят но за радиатора ми направи впечетление че горе пареше а доло не чак толкова"А тука вече няма да си играя да отбелязвам"колеги днес слойих другиq термустат и решихме проблема с обезжаздошаването но устана проблема с перката не трагжа ако нqкои мойе да прилойи снимка на арматурното табло и каде трqбва да трагне ще бада много благодарен за сега q направих с копче има ток навсqкаде а не трагва.Качил сам снимка на колега моито табло е сащото колата е Fiat Bravo 1.6 16v 96"
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    OpenGL написа:
                    Ама само по време на подаване на газ ли причуква, или си чука и като задържиш оборотите ?Демек, да речем подаваш газ и задържаш на 4000 оборота. Така ли се чува : р-р-р-рака-трака-рака-трака-з-з-з--уоу-у-у-у-у500---1100--1200--1300--1400-2000-3000-4000или такар-р-рака-трака-ракатрака-пр-р-р-р-р-р-р-500---1100--1200--1300--1400-2000-3000-4000Демек, само около ниските ли обороти се чува или и нагоре ?
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      kluchar написа:
                      sufcho написа:
                      здравейте...трябват ми болтове за джанти за фиат брава , за алуминеви над 5 см ... някой да помогне ?
                      Малко си объркал темата но Гедоре може и да стане има такива по дълги като за свещи

                      Коментар


                        kiro13 написа:
                        ЗдравеитеОт няколко дена,както карам колата си-фиат рунто-2004гд,обикновено при ниски обороти ,изгасва по време на движение.светва една иконка на таблото-купе на автомобил със катинар.след това,ако пробвам да запаля-мотора върти,но не пали.след половин час,лампичката изгасва и пали нормално.до следващият път.закарах я в сервиз-смениха компутъра-не е от него.сега се борят с проблема,но маи не знаят къде е тои.ако можете помогнете.Меила ми е kiro12n@abv.bg
                        Това някъв рунтав фят

                        Коментар


                          ScuderiaItalia написа:
                          Да попитам случайно някой да знае дали някъде се продават лепенките/стикерчетата/картинките по таблото и пластмасите на колата?
                          kluchar написа:
                          Какви са тия пеленки Обикновено е чисто
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            Да и на мен ми се стори малко странен отговора, може човека да си е бил пийнал. :D
                            Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

                            Коментар


                              Pecho, взе ми бисера! Аз обаче си намерих друг:
                              kluchar написа:
                              Наведи струятада пръска по надолу в средата и нагореТрябва проби ако не ръска силно мже да е запушено някъде
                              Б. А. - става въпрос за струята на пръскалките на предното стъкло. Те имат един регулиращ винт. Проектирани са така, че 4-те отвора на една пръскалка да пръскат в определена равнина, а с винта могат да се вдигнат нагоре или да се свалят надолу. Няма възможност за индивидуалнои регулиране. Но някои колеги могат да ги регулират на 3 различни позиции едновременно. Това е почти равносилно на това да си оставиш вратата затворена, притворена и отворена едновременно.

                              Коментар


                                dimitar1.9jtd написа:
                                има искарано едно коче
                                Вероятно е било коче ви6ис.

                                Коментар

                                Working...
                                X