Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    Жижда лили стета кова Стило?
    Следва превод:Виждали ли сте такова Стило?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=111139Ей тъй се прави бизнес.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        S_BANKOV написа:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=111139Ей тъй се прави бизнес.
        Ключаря пак нещо не е разбрал
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          sa6obravoto написа:
          Това нещо го пробвах преди няколко години и предпазния колан си свърши работата. Сега една колежка кара курсове и инструктура и я предопредил, да не прави именно това нещо. Един приятел също каза, че и неговия инструктур го е предопредил да не го прави. След като стана дума друга колежка реши да го пробва с една алфа и нямаше такова нещо, каза, че и редовно си натиска спирачката на един дърт опел с ляв крак и пак не блокират колелата. На какво се дължи това - някаква блокировка или всичко е до усет, но аз както и да порбвам винаги блокират колелата. Извинявам се ако темата е обсъждана вече, но никъде не намерих друга такава.
          Отдавна не се бях смял така във форума Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          Fiat 1.4 12V
          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

          Коментар


            kluchar написа:
            Някой да е чувал за Balkan Breslau Rallye 2013 България за дипки и мотори гледах го по телевизията предиhttp://www.off-road.bg/balkan-bresla...a-final/ето и карта къде е минало http://rallye-breslau.com/fce/001/03...verview-11.jpg
            Ключаря пак го е домързяло да си прочете написаното. :P
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Тва не е от нашия форум ама пак ме развесели.Значи случая е следния-продавах пежо 306,много лачено. Дълго време му исках 1500 лв., и нямаше интерес. Днес го пуснах на 800 и веднага ми се обадиха, дойдоха и оставиха 100лв. капаро като утре ще дойдат да вземат колата. Веднага след това ми се обадиха доста хора и ми даваха повече пари...Проблема е че аз изпих капарото и не мога да го върна на хората за да продам колата по-скъпо...Как мислите, дали ако им дам един костюм/почти нов/ и един заек / мъжки/ и им кажа че колата не се продава вече ще е некоректно?ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАРОт форума на OLX (prodavalnik-a)...
              Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
              Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

              Коментар


                Не мога просто... Костадине, колко профила си регистрирал бе?!
                vesko681 написа:
                някои маистори някои казват диулзи
                vesko681 написа:
                угасна 2 пъти на празен ход сега махнах реголатора от помпата оказа се че от преде има една пласт маса като о пръстен и пръстен и двете са разядени и скъсани

                Коментар


                  Fiat_Punto11 написа:
                  Лично аз харесвам пълната газова инжекция но е цифра ... с обикновената газова превръщаш мотора като моно инжекцион и имаш загуба на въртящ момент.(по близките цилиндри 2 и 3 засмукват повече горивна смес от 1 и 4 (далечните се въртят недохранени ) Смуче и смесва горивната смес едно към гиотере оптималните обороти на работа са до 3000 нататък е в разход Пълната газова инжекция позволява РЕМАП или казно по просто ЧИП тунинг , бараникаш милисекундите на отваряне и затваряне на инжекторите .... с цел вкарване на повече гориво спрямо въздуха и по-добра оптимално смесена горивна смес и по голямо количество от нея вкарана в цилиндрите по силна детонация и по добро изгаряне , следствие ->>>> повече тяга ... Там втория компютър (газовото ЕЦУ) следи нивото и температура на входящия въздух през датчик на дросела и дебитомера преди него ,затова няма пат ...
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    ....... написа:
                    Не знам кой повече чете като дявола (евангелието). В цитирания текст пише, че мерките се прилагат за осигуряване на безопасността на движението, а не по всяко време. Неработещите ти чистачки и изгорялата ти лампа на левия фар носят еднаква опасност и безопасност в слънчевия ден. То това със спирането от движение да не е баница? Режи, па яж! Изгаря ти габарит на международния път Глашатай - Крушолак, където някоя патрулка се е скрила на сянка от обедното слънце и от нямане какво да правят - те спират от движение?
                    Само от време на време ли се осигурява безопастност на движението
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар


                      Защо си ми изтрил името от цитата?

                      Коментар


                        Колко честен може да бъде един изпарител?
                        kluchar написа:
                        Изпарителя да ли е честен някога На бензин колко харчи .
                        Това всъщност са въпроси.

                        Коментар


                          cs_aleksandar написа:
                          Защо напълно възможно е отсенката на застрахователя да е около 2000лв
                          Пазете се отсенките ей.
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            Fiat_Punto11 написа:
                            Колега да започна по от далеко ... Усилвателите биват лампови , транзисторни и Интегрални (с чип) , най-хубаво свирят транзисторните.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Fiat_Punto11 написа:
                              Колега да започна по от далеко ... Усилвателите биват лампови , транзисторни и Интегрални (с чип) , най-хубаво свирят транзисторните.
                              Ами бърка се - ламповите са
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Fiat_Punto11 написа:
                                Аз да попитам като незнаещ , щото не знаех че изпарителя има баипас .То как се започна де .Колата бях я центровал много добре , но не бях пипал байпасния винт. И нямаше паткания гърмежи и тн ... Добре ама карам си един ден и както си карах пат кюф и колата изгасна и работеше като на 2 цилиндъра , викам брех бобина замина (не че е проблем имам) и пребирам се вкъщи и на бензин са зори и на газ с зори брее патка кюфка кабелите са нови БЕРУ 60 лева викам свещи са зех си нови NJK смених ги пак зле работата , пробвах да вадя кабелите 1 по 1 от цилиндрите като е запалена по зле става. Смисъл има си искра на всички. После проблема изчезна при бензина само с газта остана , трудно набира и чак като набере вече върви , ама адски трудно и патка се осетих че има недостиг на газ или трудно я засмуква. Свалих филтъра за газ почистих го една шепа пясък излезе за 7-8 години каране без пипане , после изпарителя LOVATO свалих разглобих и него почистих го имаше целия нагар черен катран. И като почнах да го зглобявам видях винта на байпаса и сметнах че е винт за обезвъдушаване на системата и го разбутах ... като го връщах испарителя обратно на мясотото. Беше затегнат до край и работата беше много зле. После видях че гърнето ми спортно менте са е разпаднало и ватата е запушила ауспуха и от там са почнали проблемите най-напред. Тоест всичко си дойде на мястото Но са проблема ми е в байпаса смисал как се продцедира при центровката с него. В момента доста съм го развил развил съм пласмаосовия троиник и винта за чуствителност на мембраната мие доста развит . При форисане мотора набира без да претриса но при пралвно . При рязко скачане на педала мотора се развърта като одушен бавно и такъв са мисли няма паткане. Ако пък навия винта на мембраната леко тогава пък си набира добре , ама при рязко скачане на педала има едно тичхичко ПАт и тогава наема ... Преди като спъна леко байпаса пък при форисинане мотора притриса и чак тогава набира и има едно такоа присърбване .... А звука трябва да е чист , да няма сърбания паткания и замисляния. Патканията са от бедна на гориво смес , пък когат се замисля пък няма пък достатъчно въздух ... Въпроса ми е как се настройва бай паса ...
                                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                                Коментар

                                Working...
                                X