Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    георги212 написа:
    цена 40лв а натрушения е на 30лв за килограм прштам с Колиер

    Коментар


      dikanio написа:
      Аз предлагам за треньор Нешка Робева
      Цитат от темата "Има ли футболни фенове тук ?"Колегата да не се засяга по никакъв начин.Стана ми смешно за това сложих цитата в Бисерите.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        Представям си въпросната ситуация - когато искаш да поздравиш колега от форума, и ти се случва това, което се случва със свирката на колегата curko:
        curko написа:
        .... бях поздравен от колега с черно пунто-светнах, а не свирнах, щот свирката има навика да запецва и се превръща в сватба

        Коментар


          Водещ пост в тема:
          rosian написа:
          Здравейте. Моля покажете соленоида -къде е той.

          Коментар


            ogi28b написа:
            Колега, може би няма как да знаеш, че Зафирата е на нашият колега и приятел kik73bg, чиято Мултипла беше смазана от голфаджия.
            За мене си е бисер, втората част на изречението и най-вече последните 2 думи
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Из обява да продажба на мобилен телефон
              superfiata написа:
              batproho написа:
              superfiata написа:
              каква е причината да го продаваш?и какво означава без батерии
              Колегата е писал (БЕЗ БАРТЕРИ) а не без батерии
              голям съм кукумицин извинявам се.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                Заглавие на тема в "Продавам авточасти":Зимни гуми 4х98 с джанти
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  Magnat4o написа:
                  докато запаля веднага угасва

                  Коментар


                    `ти карал ли си някога такова браво 1.6 за да знаеш как е.турбо умряло е за това 6-цилиндровите 150 коня бундес машини стават криви на 400м.`това е от тунинг форума просто ми стана смешно реших да го цъкна тука

                    Коментар


                      dudulia написа:
                      В крайна сметка моторчето се обучава след откачане на клеймата на акумулатора,закачане,палене на студен двигател и изчакване да загрее колата.Гаси се и се потегля.
                      Fiat 1.4 12V
                      Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                      Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                      Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                      Коментар


                        valentino321 написа:
                        dudulia написа:
                        В крайна сметка моторчето се обучава след откачане на клеймата на акумулатора,закачане,палене на студен двигател и изчакване да загрее колата.Гаси се и се потегля.
                        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                        Коментар


                          Да ме извинява колегата, но това е заглавието на обявата му:"Купувам автомобил/части".След това става ясно, че той търси това:"купувам предна броня за фиат стило 4/5врати".
                          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                          Коментар


                            angel_zx9r написа:
                            Гарнето е краинодо сега беше на браво 1.8 и вадеше доста платен звукето и снимкиhttp://kachi-snimka.info/images/bwy1...11754m.JPGот пловдив сам пловивпращам по еконтцена 60лв0878 90 71 50
                            Щом гАрнето е краИно и вади плАтен звук добри пари ще паднат

                            Коментар


                              pyntoto написа:
                              провери дали мирише а гас в расширителния сът,някой изпарители ...

                              Коментар


                                Заглавие на тема:Фиат Браво 1.4; 12 клапана - автомобил с претенций за паленеЯвно Претенций ще да е поредния римски император
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X