Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Pecho написа:
    Tornado написа:
    ...Въпреки това окото не искаше да светне зелено и понеже си имах едно резервно око извадих неговото и поставих резервното...
    Спокойно, става дума за акумулатори! :P
    Направо се притесних! Викам,ся ше трябва да сменя ника на "Терминатора!" Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      Стоянчо! Тичай, мойто момче! От мен до другото дърво и обратно.
      http://direktoriya.com/index.php?c=41
      линк

      Коментар


        stenli_fiat_coupe написа:
        колеги тегло антифрис в колата ми ватре и се 4удех де гува антифрис кајете ми колко пари мои да струва тва радиатор4е и лесно ли се смена ако мои кајете
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          coolboby написа:
          Много ми прилича на Ирка, не знам дали си въобразявам, защото на Кали очите са дръпнати както при Ирка
          coolboby написа:
          Жива и здрава да е!!!Прилича на Иван
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            заглавие на тема в Консултации... :Проблем:купих си ФИАТ УЛИС 2.0 JTD 16V 2000г.
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              ivan_dice написа:
              с уважение Ижан

              Коментар


                Irka_fihi написа:
                coolboby написа:
                Много ми прилича на Ирка, не знам дали си въобразявам, защото на Кали очите са дръпнати както при Ирка
                coolboby написа:
                Жива и здрава да е!!!Прилича на Иван
                Истината е някъде по средата! Няма да се плашите. Имам един познат, който е чернокож, а родителите му са бели ! Е, след време се оказа, че дядо му бил чернокож и... семка!
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  Разговор между мен и Фихи тази сутрин:Аз: - "Имам чувството,че съм качила 2-3кг."Той: -" Стига с тези чувства! "
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    Irka_fihi написа:
                    Разговор между мен и Фихи тази сутрин:Аз: - "Имам чувството,че съм качила 2-3кг."Той: -" Стига с тези чувства! "
                    Ирка.изчакали го поне да си измие очите?? От сутринта си го подкарала на чувства,как ли ще свърши деня?
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      Денят свършва чувствено ( и задушевно) - с ракийка и салатка. Колкото до миенето на очите - той доста време след това още спи!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        westdogg написа:
                        Вие нищо не разбирате. Чакайте Елито да ви обясни как стоят нещата със законите. Нема безмислени закони, само шофьорите са виновни , че не ги разбират.Да не настъпиш котето !!!Модераторски екип на fiat-bg.org
                        Много се извинявам, ама който модератор го е писал това ... ашколсун ... Предупреждението си го бива.Сега, ако "западното куче" се направи интересен, може да отговори по същия остроумен начин:"Да не хванете едноокия смок!!!"’щото спокойно може да излезе с обяснението: "Ами вие така несериозно, шегувайки се и сега и ... аз така като вас"
                        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                        www.cyxap.com

                        Коментар


                          simeon3000 написа:
                          wazmo написа:
                          ... печели месните избори ...
                          Таз година месните, догодина зеленчуковите ...
                          Коментари за победата на Йорданка Фандъкова на кметските избори в София
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            Раздел "Консултации по общи въпроси".Тема "ЧУКАНЕ ОТЗАД".
                            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                            Коментар


                              T_SHOW написа:
                              Раздел "Консултации по общи въпроси".Тема "ЧУКАНЕ ОТЗАД".
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар


                                Да тъкмо щях да го постна в този раздел, ама сте ме изпреварили. Ей туй чукане чаках.

                                Коментар

                                Working...
                                X