Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    IceTy написа:
    Ами че то ако не се повтарят нещата какъв е смисъла от форума можеше да се направи просто сайт със статии от които да се чете ... както и да е благодаря все пак
    А де и аз се чудя
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      Princo написа:
      Айде и да вкараме светкос в бисерите Извадка от темата "Благодаря на..."
      svetkos_ написа:
      Благодаря на Господ, че ме има!
      Еми... всеки благодари за нещо, пък и аз да се отчета с риск за спам. Ама нали благодаря се пак...
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        "Копувам перка за радиатора! miro_mРегистриран на: 07 Авг 2009Мнения: 1Местожителство: Гоце ДелчевПуснато на: Пет Авг 07, 2009 5:29 pm колата е пунто 1.9 тд 2002г перката е двоина с 2 перки варвят комплект. Ако някои може да помогне да пиши оставям и номер: 0897471727"Колко мъка имапо този свят...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          Ichkin написа:
          Ъхъ ... правим съвместен проект с колегата ... Аз съм си поръчал предница на Бугати Вейрон /на вересия/ и ще я слагам на пунтиака ... как мислите - освен малкото коне на вейрон-а дали ще има някакъв друг проблем ?
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            twich написа:
            аз пък съм авто монтиор но молq ви се не ми задаваите глупави въпроси
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              daisu написа:
              Re: Продавам светещта стоика за дисковеСтоиката е внос от Германия цена 59лв висока е над метър над 60 диска може да се сложат цветовете се сменят сами при интерес мога да го пратя с куриер http://prikachi.com/files/1040887a.jpgград-ямбол телефон -0897 612 987

              Коментар


                gal76 написа:
                ... слагал съм стотици вреди (май BREDA има предвид колегата )..... зависи от мадела автамобил.

                Коментар


                  u_bo написа:
                  gal76 написа:
                  ... слагал съм стотици вреди (май BREDA има предвид колегата )..... зависи от мадела автамобил.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Я да съживим малко темата! :D Софийски фиатаджии си уговарят среща:
                    Kotseto написа:
                    Ще съм на линия и на 17-ти само кажете със сигорност дали ще има среща и къде ще се проведе...
                    bachev написа:
                    Е нали 14-ти ? Защо пък 17-ти ?
                    Kotseto написа:
                    Защото вместо 4 съм натиснал 7.
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      заглавие: "Брава 1.6 16v миришими на бензин докато карам"
                      miro_84 написа:
                      Здравеите искам да попитам някои ако може дами помогне с съвет защоми мирише на бензин докато карам?и от какво може дасе получи така и как мога даго оправя че направо несе понася,имам и газов инжекцион и на гас мирише яко.
                      Запетайките няма да ги слагам
                      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                      Коментар


                        2-ри епизод
                        miro_84 написа:
                        Наскоро си купи (кой си го купи бе ) фиат брава 1.6 16 с руски газов инжекцион но мисе струва че за градцко ми гори много 15л. при нормално каране без клима и когато мисе включи перката ми гасни колата немога да намеря и кои дамия настрои,иси мисля ако сложа обикновенна газова какщее някои ако може даме посъветва нешто какво да правя че при този разход по добре на бензин но на бенц неми отърва.
                        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                        Коментар


                          в класа си имахме супер тъпо същество.Господина по физика и казва да научи едикакво си за да и остави тройка. Идва часа за изпитване и тя е на дъската супер притеснена. Господина вижда страха и притеснението на момичето и бащински я пита" Цветанке какво е това вълнение!?! " Притеснената ученичка помисли, че и задават въпрос от учебника и почва - "Вълнение това е ....." Без думи....

                          Коментар


                            nikylsyn написа:
                            слу6аи колега огледаи дисковете тчхната дебелина трябва дае от от 12 мм до 8мм минимално сменя6 наклъдките и гледа6 барабаните и 6том неса ти сменчни челустите на барабаните ако имаш такива из адължително обезвъзду6ава6 и си прегледаи маркучитат за спирачките .... не е от нивото на течноста само това щети кажа
                            4ире6ите ли са по фкузни или жи6ните?

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              nikylsyn написа:
                              слу6аи колега огледаи дисковете тчхната дебелина трябва дае от от 12 мм до 8мм минимално сменя6 наклъдките и гледа6 барабаните и 6том неса ти сменчни челустите на барабаните ако имаш такива из адължително обезвъзду6ава6 и си прегледаи маркучитат за спирачките .... не е от нивото на течноста само това щети кажа
                              4ире6ите ли са по фкузни или жи6ните?
                              Баце, недей така. Много е неприятно с разбъркана фонетика. На баща ми на лаптопа е така и е адски неудобно. Иначе та*ак да става. ilimat,Сигурен съм, че ви е било много трудно да сдържите смеха си...
                              NOW: ???
                              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                              Коментар


                                Ами то не е казано със затворени очи да се напише нещо и директно да се публикува. Напиши, пък виж какво си написал, пък го коригирай, доколкото можеш, че да се разбира горе-долу смисъла му...
                                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X