Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kiselo написа:
    ... Предвид че често карам бързо 150+ и също така често въртя куми и тъчна мен ме притесняват в известна степен...
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      gal76///// написа:
      ......адрес.ПЛОВДИВ КВ.СМИРЛЕНСКИ ул.СОФИЯ-....Диагностика и римонт на всички модели италиянски автомобили.......

      Коментар


        Извинявай изобщо не е смешно, нямаш представа колко е трудно да кажеш къде живееш, аз живях там години наред. Адрес:гр. Пловдив ул Софияи постоянно питат град София, улица коя казвате...Ходи се обяснявай.Всъщност улицата се казва така защото е успоредна на ЖП линията, която отива за София.
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          u_bo написа:
          gal76///// написа:
          ......адрес.ПЛОВДИВ КВ.СМИРЛЕНСКИ ул.СОФИЯ-....Диагностика и римонт на всички модели италиянски автомобили.......
          Прав си колега, доста "пловдивчани" страдат от синдрома на СмирЛенски и Кършака ...
          Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

          Коментар


            Скоро бях по село,с дядо ми една вечер решихме да пийнем по бира "у хоремака" (така викат на кръчмето),та в въпросния хоремак чух словосачетанието "апема мръвката",в превод си го обясних като ’сърби ме к*ра’!
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              Егати каръщината - държа с дясната кола волана, а с лявата съм се подпрял на вратата, и то отстрани изглежда че гоявворя по телефона.

              Коментар


                вчера праих гонка по града сас вектра 1.8 и презз едно полицай минах сас 180 км/ч и не ма подгониха а неска ма спират суштите и ма глобиха 50 леа защото гумите са били по тел :D :D смотана работа

                Коментар


                  qvkata-dcsФиат маниакРегистриран на: 13 Яну 2008 Мнения: 287 Местожителство: София 06 Подуяне 1999 Fiat Brava Пуснато на: Пет Май 29, 2009 9:24 am Колега отиди на регулаж на преден мост . Мен ме оправиха за 20 лв Успех
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    kiro_of_the_day написа:
                    ele написа:
                    kiro_of_the_day написа:
                    Половин час и половина не мога да ви изчистя !!! Че и още има като гледам...
                    Tи пък що го чистиш? Като няма какво друго да си кажем за 50-то лева, го удряме на лаф
                    Май БАНани са Ви се прияли...

                    Коментар


                      Tornado написа:
                      А какви трябва да са последствията тогава от този неработещ дебитомер след като колата върви като луда и дава приличен разход на гориво?

                      Коментар


                        puntaro написа:
                        вчера праих гонка по града сас вектра 1.8 и презз едно полицай минах сас 180 км/ч и не ма подгониха а неска ма спират суштите и ма глобиха 50 леа защото гумите са били по тел :D :D смотана работа
                        Евала български, евала...
                        NOW: ???
                        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                        Коментар


                          flex87 написа:
                          лелеле остава и да го виждаш вариатора той седи при маховика колега "korun" аз ви снимам талона и ви показвам колко коня е вие пак ми спорите аиде тогава някой с обикновено 1.8 16v да се пуснем и да видим, защото съм се пускал с такова и му раздавам 4,5 коли
                          леле, уби коня с лопатата

                          Коментар


                            и аз се сетих за един бисер наскоро чут за един комшииски магаз. за авточасти.Момчето което работи там явно запитал мой др.комшия разбирач на коли"аве колите колко бутала имат ве" др. "що" продав.консултанта му обяснява "аве идват се по-едно си поръчват" нз.ко му е одговорил само,трябва да го питам като го видя.

                            Коментар


                              Какво е туй нещо полусъединител..... (1-ва и малко от втора страница преди колегата Stefan Hadjov да остави темата)http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                              -------------------------------------
                              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                              Коментар


                                sniperabg написа:
                                продавам бравото защото осазнах не е за мен 1996 климатик няма но които разбира знае 4е е по добреперфектен салон по салона има само една забележка левия колан несе прибирасветло син металик боя без забележки103 коня данак платен застраховка платена нов радиатор лети джанти ел стакла колата от ван има лека забележкана задната броня ако има мераклии цената е 3200 лева мойе много лек коментартелефон 0878307027 денонощнотелефон 0899900916 след 6и30
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X