Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ilkoD написа:
    grisha1 написа:
    Здравейте по принцип не пиша по форома а чета но тази тема ми допада и за това ще дам и мои снимки на путака си аз не влизам в катигория коли за страната защото не живея в бьлгария но все пак сам бьлгарин дано ви хареса.
    Иначе е много готин пуНтака
    И аз бих искала да дам снимки на путака си,ама малко ме е срам...
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      Irka_fihi написа:
      ilkoD написа:
      grisha1 написа:
      Здравейте по принцип не пиша по форома а чета но тази тема ми допада и за това ще дам и мои снимки на путака си аз не влизам в катигория коли за страната защото не живея в бьлгария но все пак сам бьлгарин дано ви хареса.
      Иначе е много готин пуНтака
      И аз бих искала да дам снимки на путака си,ама малко ме е срам...
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        dalgia123 написа:
        колега поправи си името на темата ,малко е сметшно успех в продажбата.

        Коментар


          reter: колега ти си човека.. пускай темаJivko Georgiev: Колега ама ти сериозно ли ? Това многоточие ме притеснява reter: тва вместо запетайка
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            z_sutrov написа:
            Днеска бях на ТестДрайф на всички италиянски коли ...
            Сигурно е драйфал във всяка кола
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              Прикачени файлове

              Коментар


                Което ще рече, че работата по моргите е дяволска работа
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  Бих искал да ви цитирам някои реплики в буквалният смисъл както са казани от моя колежка от фирмата ни.... - "Излезе ми из отзад" - "По тениска съм,защото имам температура" - "Каза ми Hello и разбрах че е германец" - " Боже,боже да им се чудиш на ума" - " Много ме засрами като ми направи комплимент" :D
                  Уважавам тези,които ме уважават!
                  Clube do Marea!

                  Коментар


                    @V.Vencislavov еееее щом ще поставяме и бисери на колежки аз мога да напиша книга, ето любимите ми:- Девойката се подвизава като Overseas Trade Executive (колко яко звучи :D ) та ме пита за цена за транспорт на единца товар от Белгия, аз съответно проверявам и й казвам, че цената на въпросната единица от Бенелюкс е Х лева, тя съответно пише оплакване до шефа, че на нея й трябвала цена от Белгия, а аз съм й давал цена на Бенелюкс ....- Същата девойка внася телевизорчета за автомобил и аз съответно трябва да знам отношението на страните на екрана, за да мога коректно да й пресметна мито, питам и очаквам 3 отговора - 16:9, 4:3, незная. Получих последния, след това прецених, че съм й задал прекалено трудна задача и я питам да ми каже резолюцията на нещастното телевизорче и тя категорично ми отговаря 1200х200 пиксела ...
                    Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

                    Коментар


                      Eeeхехе,човече ти ме разби......
                      Уважавам тези,които ме уважават!
                      Clube do Marea!

                      Коментар


                        Коментар относно обява на пунто ГТ :
                        Ivaka_baby написа:
                        Преди това да не е била такси ? И ми се струва малко скъпи4ка.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          Двигател 1,8 16v
                          lionauto написа:
                          Двигателя е на 85000км от фиат купе имам и скоростите.
                          как се мерят км на ДВГ - това май е за темата - автоджамбазки лафове.... а и цената е БИСЕР

                          Коментар


                            "Жена ми ако ми изневерява няма да се чуствам толкова зле , колкото ако колата ми е развалена"евала за изказването колега "Нино"
                            Drive or Die!

                            Коментар


                              Ааааа, що се касае за колежките - моята твърди, че за "чинкуеченто" името е далеч по-дълго от самата кола! Плюс туй и не може да го каже правилно и без да се запъне!

                              Коментар


                                Източник Slackpack.net:Всички знаем (или повечето от нас) какво са емотиконките като тези по-долу: означава усмивка а това е иконката на тъгатаПонякога изглеждат и така:Е в такъв случай какво ще кажете за ГЪЗИКОНКИТЕЕто започва се_!_) - обикновен задник(__!__) - дебел задник(!) - тесен задник(_*_) свинктер{_!_} - швейцарски задник(_o_) Отворен задник(_O_) Много отворен задник(_x_) целуни ме отзад(_X_) остави ми задника на мира(_zzz_) уморен задник(_E=mc2_) умен задник(_$_) парите му извират от задника(_?_) тъп задник
                                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                                Коментар

                                Working...
                                X