Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Явно призива от по горе трябва да обхване и модерирането

    Коментар


      ток има да та убии,бензин да са удавиш,не пали

      гоздея на вечерта,печели жълтата фанелка на седмица,един приятел,снощи вика поено време,,ток има да та убии,бензин да са удавиш,не пали ,, работя вика в ЛУК ЯЛ/лук ойл/.

      Коментар


        Кат гледам колко модераторски бисери има...и все мои. Да зема да се оттегля, че нещо за смях взех да ставам.....дрът съм вече, дрът...

        Коментар


          Авео написа:
          Кат гледам колко модераторски бисери има...и все мои. Да зема да се оттегля, че нещо за смях взех да ставам.....дрът съм вече, дрът...
          що ? нали няма подпис на модерираното ти що се самопредаваш ?

          Коментар


            А аз харесвам повече мъхести зарове от колкото ония груби пластмасови подобия, които все отиват на келъч... Rolling Eyes
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

            Коментар


              Gosho_mnt написа:
              Колата е производство юни 1996г. сменени коняумативи ,4 нови зимни гуми МИШЕЛИН АЛПИН .4 врати,2 Аир бега,хидравлика...за повече информация 0889 09 73 85
              Gosho_mnt написа:
              скоро щте има снимки
              ...

              Коментар


                BobyK написа:
                Здравейте, преди няколко дни ме "изпраскаха" отзад (в смисъл колата )
                kantarev написа:
                Колега ако са те праснали отзад,неподлежи на ремонт,всичко ще си мине с времето,хахахахах,не се сдържах

                Коментар


                  u_bo написа:
                  metropolix написа:
                  Здравейте колеги имам проблем с клаксона и тромба(от 1 месец)шюера шеюерта сширнах запоследно и после се прибрах днес през деня си карах фиата -браво 1.6 96г и кога да ползвам клаксона нъцки не работи преди малко провери токовете стига ток и до клаксона и до тромбата пък и двете да изгорят заедно не ми се вярва , също така ми се наложо да товарям таблото и след като го затворих светна аер бег от какво може да е (чистени са грешки но това си свети)
                  имаше един призив - ’моля колегите злоупотребили с алкохол да не пускат теми, а да си лягат "
                  И на мен понякога ми ги сервира такива неща клавиатурата. Уж съм на стандартен фонетик, но в бързината понякога като обърне на фонетик "виста" и става точно същото. Някой "гений" в майкрософт е решил да размести малко буквите на виста-фонетик-кирилицата..."Вчера вечерта свирнах за последно" е написал колегата, но клавиатурата го е подвела. Друг е въпросът защо не го е видял

                  Коментар


                    ogi28b написа:
                    ...ържавен ...онтролен ... омер - по-известен е като регистрационен номер. По-лесно ми е да напиша ДКН, отколкото рег. №.
                    А не ти ли е по-лесно да напишеш просто "С" "СА" или "У" например???Айде и Оги в бисерите

                    Коментар


                      Immortal написа:
                      ... но в бързината понякога като обърне на фонетик "виста" и става точно същото. Някой "гений" в майкрософт е решил да размести малко буквите на виста-фонетик-кирилицата.....
                      всъщност ’гения’ си е едно българче от БАН.

                      Коментар


                        pesho_82 написа:
                        ... мисля,че хидравликата е електрическа....

                        Коментар


                          Тва вчера го четох и ми звучи като "Спокойно, ножът е дървен." И другото ми любимо, по отношение на шлосерската и дърводелската пилА: метална (желязна) пила, и дървена пила.

                          Коментар


                            Ако удариш задната броня на пари.Ако удариш предната е на бой
                            каквото е били,то е и сега,и каквото пак ще бъде вече е било...

                            Коментар


                              Почна да избива на секта това вече...
                              d0b0 написа:
                              _жоро_ и мен мее ят че няа до додиш беше ми мерак да ти видя копето др пат шае явно..... ае иинт колко акциз пати ако нее таина ?
                              d0b0 написа:
                              на мен ми е инт дали има др хотели защото не сам сигорен дали ще доида, не искам да се записвам предварително евентуало ако дода да не спа в колата
                              d0b0 написа:
                              мерси братле ако има и риболов броите и мен аи се надвам да няа проблем като дода щото сам нов в бранша а се зарибявам мн
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                beboka11 написа:
                                колеги първо ваште коли са много по леки за вас трябва астра турбаче и бие целия форум
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X