Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    chamillionaire написа:
    ... но ми се струва че теча е от кранчето и ми е интересно дали кранчето е капсулираno КЪМ РАДИАТОРА ИЛИ СИ Е ОТДЕЛНО ЗАЩОТО ДНЕСКА ГОВОРИХ С ЕДИН ПИЧ С МАРЕА И ТОЙ МИ КАЗА ЧЕ Е ИМАЛ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ КАТО МЕН И СЕ ОКАЗАЛО ОТ КРАНЧЕТО И ТО СИ ВЪРВЯЛО С РАДИАТОРА И ПРИ СМЯНА НА РАДИАТОРА СЕ ОПРАВИЛО ВСИЧКО!!извинявам се за главните букви но без да искам натиснах caps lock
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      Pecho написа:
      chamillionaire написа:
      ... но ми се струва че теча е от кранчето и ми е интересно дали кранчето е капсулираno КЪМ РАДИАТОРА ИЛИ СИ Е ОТДЕЛНО ЗАЩОТО ДНЕСКА ГОВОРИХ С ЕДИН ПИЧ С МАРЕА И ТОЙ МИ КАЗА ЧЕ Е ИМАЛ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ КАТО МЕН И СЕ ОКАЗАЛО ОТ КРАНЧЕТО И ТО СИ ВЪРВЯЛО С РАДИАТОРА И ПРИ СМЯНА НА РАДИАТОРА СЕ ОПРАВИЛО ВСИЧКО!!извинявам се за главните букви но без да искам натиснах caps lock
      Това ми звучи като края на едно писмо :"Щях да ти пратя и 50 лева, ама се сетих чак като затворих плика. "или "Пиша ти бавно, защото знам, че неможеш да четеш бързо. "
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        Dido_Lyubenov написа:
        "Щях да ти пратя и 50 лева, ама се сетих чак като затворих плика. "
        Или " Не съм получил писмото ти, в което ми пишеш, че ти трябват пари, затова не ти пращам"

        Коментар


          Неволна грешка на колегата Alex_kk:Седя си аз на ОМВ Бояна посока горубляне и акам пред мен колата която беше

          Коментар


            Жанти - манти chapatРегистриран на: 23 Фев 2008Мнения: 4Местожителство: Велико Търново"копувам жанти 13 цола"
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              Коментар


                "Ти го плюееш...то мисли, че роса го роси"
                По добре палава италианка, отколкото скучен германец!
                Алфа Ромео 156SW 2.4

                Коментар


                  Коментар


                    msiКара Фиатче 126Регистриран на: 27 Фев 2008 Мнения: 83 Местожителство: Велико Търново Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 1:42 am ...Набий колкото можеш котараците на хлъзгав път и ако те рита педала значи има. ....
                    :D
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      :D :D Ето един и от мене-понеже работя в компютърен сервиз и го видях на живоСтава въпрос за клиент,който обеснява как си е поправял компютъра... и следва"-умря ми в ръцете.....два пъти......
                      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                      Коментар


                        Ето една тема пусната от fidy в отдел Общи технически въпроси:Бутон под седслката - ???Колеги днес видях че имам някакъв бутон под щоферската седалка.Някакви идеи за какво е?
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          Мисля, че и по-нататък консултацията за инерционния прекъсвач на Браво си е за тук: :D
                          fidy написа:
                          Колеги днес видях че имам някакъв бутон под щоферската седалка.Някакви идеи за какво е?...
                          kluchar написа:
                          не го пипай по добре
                          BO написа:
                          ...В една от темите се казваше..."Това е копчето за катапулта"
                          fidy написа:
                          Е да ама е късно вече.Пипнах го 4-5 пъти ама като беше в покой колата де.После нямаше проблеми като я карах...
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=264578#264578"И при мен има вибрация при около 1500 оборота" - "добре "

                            Коментар


                              Vladim написа:
                              Ето една тема пусната от fidy в отдел Общи технически въпроси:Бутон под седслката - ???Колеги днес видях че имам някакъв бутон под щоферската седалка.Някакви идеи за какво е?
                              Е добре че ви разсмях колеги ама чак пък за този раздел не се чувствам достоен.
                              Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                              GPS-5"+iGO Navigation

                              Коментар


                                _VIP_Бута детска количкаРегистриран на: 19 Фев 2008Мнения: 15Местожителство: София 09 Лозенец Пуснато на: Вто Май 20, 2008 2:14 pm Колеги не6то не мога да извадиа оригинаниа касетофон. Как да го махна, напавах с отжерка отсрани ама не става и 6те земе да се стро6и. Бол4ета не6то има ли ниакаде?----------------------------Този талант засенчва Ключаря! Имаме си вече нов номер едно!
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X