Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се десен фар. Въпрос: Абе сори за тъпия въпрос ама десен гледано от вътре или отвън срещу колата?

    Коментар


      Верно тъп въпрос!
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар


        axhhxhxhxahhaxhxahxa това за голфа сериозно ме разцепи и между другото е вярно :D смисъл че има 1 пред нас постоянно спира с голфа(3) и надува музиката постоянно 1 и съща песен (bass mania) и отворил джамовете и ръката отвънка и най големия ...... супер бълхарници са тея с тея голфове пълни трошляци......
        Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
        PuntoManiac ;]

        Коментар


          Откровения... :D
          Master28 написа:
          ...Аз честно казано не искам много силен мотор, а по-скоро издръжлив и с по-малък разходаз сега карам VW 1.6 Д и вече съм отвикнал да изпреварвам...!!!
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            от един женски форум...темата - Каква кола карате, за тези които шофират? отговор №.... - Опел Астра-син металик.За мен дизела си е дизел.СпиРаш на кръстовище на 3-та и потегляш пак на 3-та Това му харесвам ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА Е КАТО ПАДАЩА ЗВЕЗДА,ТИ Я ВИЖДАШ-ТЯ ТЕБЕ НЕ! отговор №... - Хюндай Матрикс. Моя си е . И на бебока де. И е нова, за мен най-добрата кола е новата. Мъжът ми има една по-нова за работа, една по-стара за лов и да си вози кучетат, и една съвсем дърта да си я води по сервизи и да има за какво да се ядосва отговор №.... - Преди два дни ми я надраха,а от тази сутрин вече е смачкана(един се опита да влезе при мен).Ей такава кола карах.
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              В първия си пост във форума bravo td се заканва на участниците в шампионата по италианско преследване в Кюстендил :
              bravo td написа:
              6те ги изиам тези германтси
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                Пациенти в аптеката:- Ъъ, дайте ми един Индезит, от 10 ако може.- Дай, едно от ония, дето като го хвърлиш във вода вика

                Коментар


                  Ти не си човек. Още не мога да дойда на себе си.
                  Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                  Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                  Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                  Коментар


                    Уффф, отдавна не съм се смял така през сълзи!

                    Коментар


                      бражо тд

                      абе хора ниамали кои да драсне 2 реда на мен.ако знаете какаж маниак сам на тема итал kar............Колега, поста тие не е за тук, ако продължаваш да спамиш ще получиш предупреждение!Мoдераторски екип fiat-bg.org
                      td

                      Коментар


                        От ЛАДА форума :D "между другото, бензиновата хранителна система е конструктивна недомислица за иначе нелошите газови двигатели""Лада Самара 1500s vs VW Golf 2 1.6 карб EZ мотор.Oчаквам вашите мнения по темата и моля без ’’сектанстски изказвания’’ /куотаVS - това по дяволите какво значи за вас - "Бега мноу."ми ако голфо има спортен ауспух и педали- ще бега повече. Голфа ще ИЗЯДЕ самарата.Но ако самарата е със спортен волан и с тунинг от илиенци stage1 (i.e.тасове) - Самарата ще СМАЧКА голфа.""SCRAPHEAP написа:sviripin написа:ето за кво била тая капачка бе. а аз си мислех че е за наливане на масло и наливам ли наливам докато не прелее. Голяма грешка! Капачката не е за наливане на масло. Ако искаш да наливаш, трябва да я махнеш!" :D :D :D
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          Е такова нЕма!!!В раздел общи въпроси, в темата "Правила за писане в раздела", единствено мнение по темата винаги е било правилата. Обаче ето какво прави един колега, с първия си пост във форума:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=243228#243228
                          julian77 написа:
                          Здражеите иам един жапрос ? карам фиат цоупе но имам един проблем не ми работи задната 4иста4ка как мога да останожq какжо и е като под кромилото кадето са ми бу6оните нqмам капак и незнам кои за какжо е ,като натисна лоста да трагне праска сзмо жода ,а са6то и предните нqмат пауза .молq жсеки които мойе да ми помогне
                          ilkor написа:
                          В тази секция помествайте всички технически въпроси на които желаете да получите отговор или успешни решения на проблеми или съвети по общи въпроси.Взаимопомощтта във форума е особено важна затова не збравяйте да публикуване и резултатите които практически сте постигнали по диксутирания проблем.С цел пригледност на събраната информация ако обсъжданата темата има нещо общо със следните категории, то моля публикувайте я именно в нея.А те са: Общи технически въпросиГазови и метанови уредбиБензинови двигателиДизелови двигателиСпирачна системаАвтоелектроникаКлючове, ключалки, брави, централно, имобилайзериСервизи / МагазиниТунингИзбягвайте пускането на тема от горните категории в общата секция Консултации - общи технически въпроси заради по голямата и посещаемост. Когато всички спазваме горното правило всички секции ще бъдат еднакво добре посетени а събраната информация ще бъде добре класифицирана.Абсолютно е недопустимо пускането на тема с едно и също съдържание в повече от една секция.Темите които не спазват настоящите изисквания ще бъдат местени или премахвани по осмотрение на модераторският екип.
                          Отговор на wwweb на този пост:
                          Има правило за новите потребители, които не спазват правилата, да решават задача по висша математика. Та, щи кажем като решиш тая задача: Код:Да се определи първият и вторият диференциал: z=(x+y^3)/(y+x^2)

                          Коментар


                            Е тва е пример за обява ...

                            Коментар


                              Цитат от друг форум:
                              ...абе от Бургас насам колата се държеше добре, само дето през цялото време ми смърдеше ужасно, карах на отворени стъкла и умрех от студ. Чак на Пловдив забелязах че съм пуснал парното да духа в краката ми...

                              Коментар


                                Авео написа:
                                Цитат от друг форум:
                                ...абе от Бургас насам колата се държеше добре, само дето през цялото време ми смърдеше ужасно, карах на отворени стъкла и умрех от студ. Чак на Пловдив забелязах че съм пуснал парното да духа в краката ми...
                                N.Y. State of Mind

                                Коментар

                                Working...
                                X