Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонта на темпра след малка катастрофа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонта на темпра след малка катастрофа

    Здравейте колеги, в началото на септември тази година един колега с Фиат Купе не спря на стоп и ме блъсна. Резултата ще го видите от снимките, не изглежда кой знае колко зле, но мизериите в същност не бяха малко.Отидох до един голям магазин за авто части и цената за Врата, броня,фар, мигач и под-калник беше малко над 400 лева дори бронията беше чисто черна.. Чудих се какво да правя и понеже съм в този форум от около 2 години реших да питам тук, направих си тема писах какво ми трябва и за отрицателно време всичко беше на лице и ми излезе 170 лева със доставката, остана само един носач но това ще го правя другата седмица. Та ето ги снимките.
    Прикачени файлове
    Tempra 1.6 liberty

    #2
    Похвално че си си я оправил и то доста кадърно, а не просто да я разпродадеш за части! Радвай се че не е мръднала роговете защото са си слабички при странични удари. Явно при теб доста от силата е понесена от носача посредством гумата.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Браво колега, колата си заслужава ремонта от всякъде. Дано са ти платили от гражданската добре.
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар


        #4
        Ремонт

        Tempras написа:
        Браво колега, колата си заслужава ремонта от всякъде. Дано са ти платили от гражданската добре.
        При положение че нямам вина, ми платиха 660 лева, а ремонта ми излезе 980 лева някъде.
        Tempra 1.6 liberty

        Коментар


          #5
          Аз щях да я продам на части и с тия пари от гражданската + сбрани мой да си купя нещо по-ново и удобно. Но похвално, да. Но за мен е набутвация с 1000 лева.
          Fiat Bravo 1.8 16V 96'

          Коментар


            #6
            qnkov написа:
            Аз щях да я продам на части и с тия пари от гражданската + сбрани мой да си купя нещо по-ново и удобно. Но похвално, да. Но за мен е набутвация с 1000 лева.
            Ама не си ти . От къде знаеш на човека колата в какво състояние е? На снимките изглежда чудесно. По-новото не предполага към по-добро. И съответно вместо 1000 лева набутан, може и 5000 да излязат. Темата е почти на година .
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              На колегата с купето ще му е излезнало доста по- скъпо.. :D Иначе браво, че си оправил темпрата малко останаха старите запазени коли, а дет вика колегата отгоре, по-нова кола и може да си я вземеш с належащи ремонти за 2000 лева ОЩЕ

              Коментар


                #8
                qnkov написа:
                Аз щях да я продам на части и с тия пари от гражданската + сбрани мой да си купя нещо по-ново и удобно. Но похвално, да. Но за мен е набутвация с 1000 лева.
                Ама нали се сещаш, че като я пуснаш на части, тея части няма да се изкупят за един ден, може и с години да ги прехвърляш в мазето. Супер е темпричката, много се радвам на такива, запазени и мераклииски Темпри.Макар че темата е много стара и някой се се сетил, да я изкара.
                Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                Коментар


                  #9
                  Здравейте колеги.

                  В отговор на колегата, минала е една година и дори и за секунда не съм съжалил за всички дадени пари. Тази Темпра е закупена през 2010 година. Преди това е била на една жена от Италия. До сега съм дал около 2000 само за закупуване на нови части и ремонти, които са били наложителни. И пак не съжалявам, защото никога не ме е оставила никъде, пък и не мога да си представя да я нямам. Двигателя е 1.6 пълна инжекция, 90 конски сили. Произведена е Юни 1996. От собствен опит мога да кажа, че по новите Фиати са ми създавали много повече проблеми. Поздрави.П.С. Весела коледа!https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...49366403_o.jpg[/img][/url]
                  Tempra 1.6 liberty

                  Коментар

                  Working...
                  X