Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много ти благодаря! Като се видим ще почерпя!
    Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

    Коментар


      veni224 написа:
      Здравейте, от днес съм собственик на FIAT COUPE. Тръгнахме семейна кола да търсим. Имахме изисквания. Да е немска, да не е комби, да не е спортна и да е сива. Да ама не, както казваше едно време Петко Бочаров. От днес сме собственици на ето този автомобил. Дано да съм добре дошъл. http://img810.imageshack.us/gal.php?g=43274557.png 1.8/16V 131 к.с. Да ви кажа честно малко ме е страх, за пръв път ще карам италианска кола. Като в небрано лозе съм. Макар да имам над един милион километра зад гърба си като шофьор. Просто колата ни грабна. Забравихме и за немско и за сив металик....... Нямам идея колко гори, кои са слабите агрегати. Просто я харесахме от пръв поглед. Виждал съм стотици такива автомобили, но този просто ме върза за шията. Днес я прехвърлих вече, като със страх четох десетки форуми за FIAT COUPE два дена след като я капарирах.
      Добре дошъл.Тази кола, освен теб, грабна и мен. Още повече, че в момента търсим нещо подобно, щото Делтата умря (насилствено).С тази кола (най-вече - с този двигател) може да имаш само един проблем - картерът е твърде нисък и твърде чуплив. И твърде скъп. И твърде труден за монтаж/демонтаж (съответно твърде скъп труд). 2 пъти съм го изпитвал на гърба си (Делтата е със същия двигател). Третия път беше фатален.Честито за прекрасния автомобил, подготвяй се за Италфеста през септемрви в Хасково! Много бих искал да седна поне в този салон.

      Коментар


        Само да сме живи и здрави. Обещавам да не бягам от сбирки, но все пак е и до финансови разчети. Благодаря за пожеланията. pc.. аз такъв салон не съм виждал и на доста "по-маркови" автомобили. Което автоматически ме превръща в роб на тапицерия и боя. На снимките не се вижда, но всъщност боята е "кралско бордо", мени цвета от оранжево до безкрайно, тъмно червено. Ще иска много грижи, ще си правя май собствена автомивка. Между другото мисля да му направя един подарък, не, че се хваля, но сайта, от който пазарувам е доста интересен за автоманиаци на прилични цени. Проблема е, че се чака за прилична доставка към месец. http://www.lightinthebox.com/7-inch-...3-_p98085.html С това мисля да поглезя мене си и автомобилчето. Сайта мисля, че не е необходимо вече да го пиша. Иска разглеждане. Дано съм бил полезен
        Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

        Коментар


          Тунинга е правен в Италия от първия собственик. В самото студио "PININFARINA". Премахнати са всички емблеми, задни отражатели, 16V от колоната на вратите... Премахната е дори задната ключалка на капака на багажника! Напълно изчистена линия. Нямам идея чие хрумване са страничните огледала, но определено всеки дизайнер би завидил на това. Електрическо задвиждане с LED мигачи-вградени. Кожения салон е уникален сам по себе си като цветово решение. Като купувах автомобила предишмия собственик твърдеше, че автомобила е с махагонови украски. Онемях! Това не е махагон, а твърде по-скъпо, пионерско, дизайнерско решение, което тепърва /от няколко години се влага в екстериорни приумици като украса в пребоядисването на доста скъпи автомобили/ навлиза на пазара. Май продавача не знаеше какво продава. Което е един голям + за купувача/мен/. Вчера си позволих да покажа зъбките на звяра, доста е приятно да реве REMUS при 6000 оборота. Не знам как ще се разбираме със съкровището..... Тя не иска кола, която "ръмжи". А това не ръмжи, а реве с пълно гърло. Имах вчера среща и с КАТ-патрул. Просто искаха да разгледат автомобила......... NO COMMENT!!!!! Май ще спирам ксеноните през деня. Спирам да флудя темата. Просто имам доста впечатления с този автомобил за 2 дена и 50 изминати километри с него и исках да ги споделя. :D
          Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

          Коментар


            Уникален салон колега !
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              Ето го и белия лебед.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                Ето го и мойто Типо http://img291.imageshack.us/i/pictur...picture6k.jpg/

                Коментар


                  Това ФИАТче няколко пъти съм го засичал в махалата, но днес се наканих да го снимам. Не знам на кой е, но ще му оставя визитка като изляза пак след малко, стига да е още там.

                  Коментар


                    хахах егати папагала ! Та под визитка кво имаш предвид ? с ключъ ли ?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 ако е такава значи и мен някой съфорумец ме е видял че имам 2-3 по големички :D

                    Коментар


                      Под "визитка" имам предвид визитна картичка на форума

                      Коментар


                        yori2 написа:
                        Ето я и моята количка :D А тук с един приятел още в началото като я купих
                        браво ванка защо не каза да паркирам и мойто купенце до вас

                        Коментар


                          Паркирай го тук със снимчица де. Да го видим.
                          Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

                          Коментар


                            Uploaded with ImageShack.usето го,вече самоче тази броня е малко на ремонт

                            Коментар


                              Да направим групата на "кървавите братя". И моето е червено. Дай подробности, ако е възможно .
                              Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

                              Коментар


                                ето го и моето Coupe вече със 17’’ джанти :P
                                Прикачени файлове
                                Fiat Coupe 1.8 16V
                                Fabbrica Italiana Automobili Torino

                                Коментар

                                Working...
                                X