Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отскоро и аз съм в италианската секта, дори от толкова скоро, че колата не е излязла от сервиза и не е мита :P Ето го и моето прасе на 11 санта от земята
    Прикачени файлове

    Коментар


      Бива си я но не мислиш ли че предната броня може да е в по - прилично състояние , имаш още работа по нея до като се преведе в приличен вид , УСПЕХ с Типока :D

      Коментар


        Е го и мойто. Утре-други ден ще кача само на колата снимки по обстойни
        Прикачени файлове

        Коментар


          красотаааааааааа :P :P :P :P :P :P

          Коментар


            niki87bg написа:
            Бива си я но не мислиш ли че предната броня може да е в по - прилично състояние , имаш още работа по нея до като се преведе в приличен вид , УСПЕХ с Типока :D
            Тия снимки са в абсолючно заварен вид. Колата я взех и я цопнах в сервиз за разни смени и дребни ремонти. След като си я прибера ще претърпи разни козметични и тенекеджийски конверсии и отново ще пусна снимки. Лошото е, че ми е трудно да намеря 2 задни калника

            Коментар


              моят проект

              проект bravo gt много скоро abarth
              Прикачени файлове

              Коментар


                бива си го Бравока

                Коментар


                  Re: моят проект

                  fetel написа:
                  проект bravo gt много скоро abarth
                  Bravo-то е страхотно с тези стикери на "Abarth". Имам идея за същите на Punto-то, но в червен цвят
                  Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                  Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                  Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                  Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                  Търси се..

                  Коментар


                    ако питаш мен със син цвят ще му ходи повече , но това си е мое мнение разбира се

                    Коментар


                      Малко ъпдейт с новите мигачи и без надписите
                      Прикачени файлове
                      forza la FIAT
                      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                      Коментар


                        хайде, колега bravosx 1,6 16v, сега едно бяло спрейче и боядисай огледалата, и всички лайсни, и дръжките, и антикрилата пред задните гуми, и ще заспи бравото работа за ден е, приятна, а колата ще стане супер, гарантирам ти
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          BEX---GT написа:
                          хайде, колега bravosx 1,6 16v, сега едно бяло спрейче и боядисай огледалата, и всички лайсни, и дръжките, и антикрилата пред задните гуми, и ще заспи бравото работа за ден е, приятна, а колата ще стане супер, гарантирам ти
                          Тук в Италия един познат българин ми иска 1000евро да я направи цялата бяла и малко се поотказах,иначе аз отдавная мисля ама не ми се дава хилядарка
                          forza la FIAT
                          http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                          Коментар


                            Ето я и моята?

                            http://digsys.data.bg/p/files/Bravo Това е моята гордост която сега чака за двигателче :D това са стари снимки има нови подобрения по Аудиото... но за тях по нататак...

                            Коментар


                              bravosx 1,6 16v написа:
                              BEX---GT написа:
                              хайде, колега bravosx 1,6 16v, сега едно бяло спрейче и боядисай огледалата, и всички лайсни, и дръжките, и антикрилата пред задните гуми, и ще заспи бравото работа за ден е, приятна, а колата ще стане супер, гарантирам ти
                              Тук в Италия един познат българин ми иска 1000евро да я направи цялата бяла и малко се поотказах,иначе аз отдавная мисля ама не ми се дава хилядарка
                              ти сам можеш да го направиш, работа за ден е, минаваш всички лайсни на водна, после 2-3 ръце бял спрей (облепваш, за да не оцапаш другите панели, а само лайсните), после 2-3 ръце лак и ще стане, дори и да има малка разлика не се забелязва, защото лайсните са с различен профил... с твой труд е ден работа - 20лв спрей да ти направят в цвета на колата, 10лв спрей лак, 2лв шкурки, 2лв хартиено тиксо и си поне с едно 4-5 години по-млад (колата де) ето при мен как стана, боядисани лайсни и марейски дръжки...
                              Прикачени файлове
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар


                                ето и моята, тъкмо излиза след плуване
                                Прикачени файлове
                                TIPO Sedicivalvole

                                Коментар

                                Working...
                                X