Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1.9 TDS

    Това е мойто ТИПО :D
    Прикачени файлове
    Stilo 1.9 JTD - 115 к.с.

    Коментар


      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        Убавец

        --------------------

        Коментар


          Huku написа:
          Убавец
          какво ти е направило фиатчето
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            Selqatin написа:
            Huku написа:
            Убавец
            какво ти е направило фиатчето
            Що бе, какво му е

            --------------------

            Коментар


              лепенките Camel и червения калъф на волана са леко отватителни :D ама важното е ти да си харесваш колицата. иначе джантите са
              Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
              Lancia Dedra 1.6 91г.

              Коментар


                valataat написа:
                лепенките Camel и червения калъф на волана са леко отватителни :D ама важното е ти да си харесваш колицата. иначе джантите са
                +тия пластмаси отстрани на предната броня,"спортните стелки",тапицерията Ако ги нямаше тия неща фичето щеше да е супер
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  Abarth. написа:
                  valataat написа:
                  лепенките Camel и червения калъф на волана са леко отватителни :D ама важното е ти да си харесваш колицата. иначе джантите са
                  +тия пластмаси отстрани на предната броня,"спортните стелки",тапицерията Ако ги нямаше тия неща фичето щеше да е супер
                  Лепенката КАМЕЛ е защото се беше олющила боята малко, а нямаше други лепенки освен тези и още по зле и от КАМЕЛА на магазина, стелките са много убобни, само се тупат мият се с един парцал и са като нови, ако бяха пкатнени на всяко миене на колата трябваше да се перат, имам и обкновенни ама с тях не е "Шукар" тапицерията мисля да я сменявам да сложа някоя скъпа и хубава . Другото е 4 чисто нови гуми за дъжд пре лятото. А тези неща които са на бронята стоят хубаво, аз бях сложил и на капака ама се разлепиха и ги махнах

                  --------------------

                  Коментар


                    Ето така беше предиhttp://tuning.bg/forum/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_gall ery&id=1680[img][/img]Това са стари снимки от зимата и вече някои работи са променени по него

                    --------------------

                    Коментар


                      уф, стига сте говорили глупости.. всеки си прави колата както си иска! едно го кефи един и дразни друг. и мен сега са ме емнали че съм голфаджия, щото си лепнах еди лепенки на абарт, но според мен седят много добре на колата! жалкото е че въпросите от типа "колко коня е?" или "колко праиш на първа?" зачестяват все повече по кръстовищата, но това са рисковете!айде успехи и поствайте по често фотоси!
                      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                      Коментар


                        Прикачени файлове
                        ex Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          ivo098 написа:
                          Mного хубаво браво !!! между другото Speedster, твоето пунто също е много хубаво, но колкото и да обикалям Благоевград - все немога да го видя

                          Коментар


                            ето я и нашата Темприца пред работа, не е мита ама тя така си изглежда
                            Прикачени файлове
                            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                            ИТАЛФЕСТ 2007

                            Коментар


                              Ето го звяра.
                              Octavia RS
                              Evo 10-служебната играчка.

                              Коментар


                                Ето го змея.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X