Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    eto go i moq zvqr

    mnogo sum dovolen ot negoМного съм доволен от негоМоля, пиши на кирилица!Митко
    Прикачени файлове

    Коментар


      Ето го ДЗВЕРО [/list]

      Коментар


        Честито колега.. да си я караш с кеф!Само обърни внимание на снимките в подписа ти, че са свръх големи и ще затрудниш четенето (ако пускаш други мнения)
        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

        Коментар


          Мерси Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ще си я карам с най-голямо удоволствие амм вече смених и подписчето.. мерси за съветчето

          Коментар


            Mалко снимки и от мен
            Прикачени файлове
            Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
            ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

            Коментар


              ето го мойто бръмбърче
              Прикачени файлове
              Bravo, 1.8 16V

              Коментар


                Tickle написа:
                ето го мойто бръмбърче
                Колега браво 1.8 16V на барабани ли е отзад?
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  тц тц тц жалко за колицата такава красавица (акто собственичката и) но "едва ли ще дигна повече от 100" някак не ми се връзва с 1.8 16V Ок колежке няма ядове но сигурна ли си че е 1.8? мн е странно че е с барабани отзад.П.С. Иначе мн ме кефи колицата "бръмбарче" ) с джантите ли си я взе или допълнително?
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    странно сигурен съм че видях коментар от колежката или пък полудявам
                    Fiat Bravo 1.9 TD100

                    Коментар


                      Anaboliy написа:
                      тц тц тц жалко за колицата такава красавица (акто собственичката и) но "едва ли ще дигна повече от 100" някак не ми се връзва с 1.8 16V Ок колежке няма ядове но сигурна ли си че е 1.8? мн е странно че е с барабани отзад.П.С. Иначе мн ме кефи колицата "бръмбарче" ) с джантите ли си я взе или допулнетелно?
                      хехе, изтрих поста за 100-те км да не ми се смеете, явно някой го е прочел :D взех я с джантитевсички се чудят на тия барабани, аз не че знам за какво говорите иначе да, сигурна съм, че е 1.8, поне така пише :D
                      Прикачени файлове
                      Bravo, 1.8 16V

                      Коментар


                        колеги, незнам защо се учудвате на барабаните отзад. Така е по каталог, не че разбирам от бравота. Но и на Темпрата 1.8 е с барабани отзад.Извадка от www.catalog.auto.ru:Автомобили / Fiat / Bravo (182) / 1.8 GT (182.AC) (113Hp) 1995 ТИП ТОРМОЗНОЙ СИСТЕМЫ Передние тормоза Дисковые Задние тормоза Барабанные

                        Коментар


                          Tickle с какво се занимажвап ако не е тайна? Харесва ми как си си направила аватара (пък и това на него)
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            BoyInLove написа:
                            Ето го ДЗВЕРО
                            малко офф : колко пари вървят сега четирите еднакви.мен за чифт ми искаха 30 лв.
                            Fiat Stilo JTD ....sold
                            Volvo C 70 ....

                            Коментар


                              Mescalin написа:
                              BoyInLove написа:
                              Ето го ДЗВЕРО
                              малко офф : колко пари вървят сега четерите еднакви.мен за чифт ми искаха 30 лв.
                              тва доста ми прилича на Photo shop
                              Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                              Lancia Dedra 1.6 91г.

                              Коментар


                                и аз да се разпиша най-накрая 1.8 GT 16v задни спирачки - барабани
                                for every action, there is a reaction
                                for every cause, there is an effect
                                for every beginning, there is an end
                                because once fate is set in motion
                                it cannot be stopped... or can it?

                                Коментар

                                Working...
                                X