Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo Tuning !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Gravedigga написа:
    Евала пичове, че ви се занимава и с кеф си правите колите. Нов съм в форума, зех си фиат типо 1.4 преди 2 дена, първата кола ми е, ако може да ви пусна снимки и да давате някакви идейки да го направя тарикатско :P винено червено е
    Честита да ти е и да си я караш с кеф!!!Дай една-две снимки и ние да й се порадваме...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      Да не пускам нова тема,някой може ли да ми даде VIN за типо 1.4 карб. ?
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        Аз мога да ти напиша довечера, ама ми е чудно за какво ти е?
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          и моито типо :D
          Прикачени файлове

          Коментар


            много е добро типото. А какви са тея чудовища които се подават от багажника Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
            Fiat Tipo 1.4 i.e

            Коментар


              музики
              Прикачени файлове

              Коментар


                Ей това е ! Първото нещо което ще направя по колата като събера някои лев ще е това. П.П :Ако може да кажеш приблизително колко парички трябва да си приготвя за нещо такова
                Fiat Tipo 1.4 i.e

                Коментар


                  много колега там ве4е зависи какво ще слагаш

                  Коментар


                    milko il4ev написа:
                    и моито типо :D
                    Как може да сложиш опелски джанти
                    Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                    Коментар


                      ето и мойта фиатка кажете дали е станала добре и кажете от каде да си взема прагове
                      FIAT UNO 1.1FAER UNO 1.4 I.e FIAT TIPO 1.4 AGT FIAT TIPO 1.6i.e FIAT Punto 1.6 sport FIAT BRAVA 1.6 16v FIAT BRAVO 1.6 16v

                      Коментар


                        Без да се засягаш ама таз броня хич не ме кефи (Лично мнение).Потърси прагове от седичи.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          Може зимата да ринеш улиците с тоя снегорин.
                          Обичам си работата.

                          Коментар


                            Valentin_V написа:
                            Може зимата да ринеш улиците с тоя снегорин.
                            точно за това съм е сложил тая престилка да рина снега зимно време даже ще я направя и по ниска да може да чисти по деобре :D и батка кат не ти харесва не дей с теq тъпи коментари мен си ме кефи и за зимата има друга кола
                            FIAT UNO 1.1FAER UNO 1.4 I.e FIAT TIPO 1.4 AGT FIAT TIPO 1.6i.e FIAT Punto 1.6 sport FIAT BRAVA 1.6 16v FIAT BRAVO 1.6 16v

                            Коментар


                              Princo написа:
                              Без да се засягаш ама таз броня хич не ме кефи (Лично мнение).Потърси прагове от седичи.
                              еми оргиналната бронq като твойта бронq не ме кефеше супер грозно седи а и с таq престилка стана по добре аз нqма да е карам по нивите супер грозно седи без него верно има и мно по добри брони , а и се пак за таq престилка не съм давал нищо беше бронq от алфа
                              FIAT UNO 1.1FAER UNO 1.4 I.e FIAT TIPO 1.4 AGT FIAT TIPO 1.6i.e FIAT Punto 1.6 sport FIAT BRAVA 1.6 16v FIAT BRAVO 1.6 16v

                              Коментар


                                Оригиналната броя е в пъти по-красива.
                                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                                Коментар

                                Working...
                                X