Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo Tuning !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Като в крайна сметка трябва да се получи нещо такова, боядисано в бяло и с големите стикери на форума с черни букви отгоре и отдолу.ПП - Идеално са станали стоповете
    Прикачени файлове

    Коментар


      #77
      Кой каааза нещо против типото?! Типот е чудесна кола, и такава ще си остане. Точно защото е ръбата за сегашните порядки - дизайна е от 88 година - подлежи най-много на тунинг.Лаченото типо, дори с малко тунинг става още по-лачено.На моето бях боядисал единствено малките стопчета отпред черни - просто не ми харесват оранжеви при положение че всички други бяха бели!
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #78
        Предаторси въпрос ! С какъв спрей напръска стоповете и с какъв спрей ще пръскаш броните ? И още един-На мене и предната и задната броня са изцяло пластмасови.Има ли някъф спрей да си ги пръсна в цвета на купето и има ли някакъв шанс като ги напръскам да почне да се бели боята ?
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #79
          и на мен определено ми хареса как колегата е пръснал стоповете отзад.сподели със какъв спрей колега.и после ако се лакират отгоре и ще заспи направо.аз не съм с Типо както виждате де , ама и на мен ми се иска на по-голямата сестра на типока да направя нещо такова ,че мн червенеят....ако спамя темата нека да бъда извинен , но искам да се похваля миналата седмица какво фолио си лепих на конзолата пред скоростния лост,айде познайте(не се вижда на снимки мн добре заради светлината) :D
          Прикачени файлове
          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

          Коментар


            #80
            Уж карбон
            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
            Lancia Lybra 1.8 131Hp

            Коментар


              #81
              Типо-то за мен си остава една от най-податливите на тунинг коли. При тоя модел рядко се виждат циганските изцепки (гоУф рейсинг) и са перфектни за тунинга, който най-много харесвам - изчистено, без някъкви заигравки. Шапка долу, за хората, които се занимават с доработката им !П.П. Симоооо колко се чудих като те видях защо ти ги няма стоповете... а то за какво било. Много готино е станало, а като го завършиш ще стане още по-яко :D
              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

              Коментар


                #82
                iceflame написа:
                Типо-то за мен си остава една от най-податливите на тунинг коли. При тоя модел рядко се виждат циганските изцепки (гоУф рейсинг) и са перфектни за тунинга, който най-много харесвам - изчистено, без някъкви заигравки. Шапка долу, за хората, които се занимават с доработката им !П.П. Симоооо колко се чудих като те видях защо ти ги няма стоповете... а то за какво било. Много готино е станало, а като го завършиш ще стане още по-яко :D
                Ще ми кажеш че това къдете го слага на тавана не е циганя ли сложи си ръка на сърцето и кажи че не е !!!!
                Фиат Пунто 1.2 75ph ; Опел Астра Ф 1.6

                Коментар


                  #83
                  d1lar4e7o написа:
                  iceflame написа:
                  Типо-то за мен си остава една от най-податливите на тунинг коли. При тоя модел рядко се виждат циганските изцепки (гоУф рейсинг) и са перфектни за тунинга, който най-много харесвам - изчистено, без някъкви заигравки. Шапка долу, за хората, които се занимават с доработката им !П.П. Симоооо колко се чудих като те видях защо ти ги няма стоповете... а то за какво било. Много готино е станало, а като го завършиш ще стане още по-яко :D
                  Ще ми кажеш че това къдете го слага на тавана не е циганиа ли сложи си ръка на сърцето и кажи че не е !!!!
                  d1lar4e7o,стига спами-няма смисъл.И моля те пиши малко по-грамотно Щом го слага,значи му харесва.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #84
                    Princo ,пръснах ги с трансперентен спрей за стопове ,продава се в обикновен магазин за бои ,но не на всякъде ще го има...9 лв. струва флакончето ,мъничко е ,но стига и дори остава(пръснах сигурно по 5-6 ръце ,за да стане по-червеникаво) ,а гланцът е на спрей ,него вече трябва да го има във всеки магазин за бои...Броните не мисля да ги пръскам понеже ги минах с промишлен силикон и станаха лъскави все едно съм ги боядисал(но си има недостатък ,след мивка стават по-матови и се налага пак да ги минавам)...Ако решиш да пръскаш твоите ,си вземи пластификатор ,за по-сигруно ,че след време може да се олющи спрея...Ти поне си лесен с боята ,гледам ,че е бяла и всеки спрей ще сърши работа ,но питай в магазина дали ще държи на атмосферните условия...Помисли си ,че преди боята може да запълниш фугите на броните и да стане слято...виждал съм няколко направени така и направо ми останаха очите...ПП:Павкаааа ,да се надяваме да го довърша скоро ,че малко проблеми и не се знае кога...ПП2:///// ,колега ,не мислиш ли ,че с по-малки триъгълничета ще седи по-добре?Все пак не е завършено де ,и като си снимал само крилото не се разбират много пропорциите ,но ми се струват големи...Ако си ги сложил ,дай да видим снимки ,как седи готовото крило на цялостния дизаин на колата...Хайде със здраве на всички... ")
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #85
                      Браво Predatorsi!! И аз си мислих нещо такова за стоповете, че не ми се купуват нови от седичи! :DКаква марка беше спрея, че в СФ има 2-3 варианта и се чудя кой да избера! А твоят резултат е отличен!
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #86
                        Симеоне, тъкмо сега ги изработвам страничните парчета - стои много агресивно - направо като някакво "Апачи". Идеята ми е да хвана профила на 5-тата врата по едната координата и вратите - по другата

                        Коментар


                          #87
                          само искам да вметна нещо за мойте брони,играх си да ги боядисам с валече и четка (там където не мога с валяка) броните и лайсните на вратите с черен мат.просто обикновена боя черна мат.към 5-6 лв ми струваше.имаше голям ефект , станаха по черни разбира се и някак си самата кола изпъква по-добре.макар едно просто боядисване.скоро май трябва да ги минавам пак че се позагуби ефекта.така че някой ако иска може да пробва :D айде поздравиа забравих да питам тези спрейове имат ли някаква гама, да кажем единия вид да е по-тъмен , друг да е по светъл....
                          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                          Коментар


                            #88
                            Ето го спрея и лака ,с които напръсках стоповете...Спрей - 9.85 лв.Лак - 5.80 лв.
                            Прикачени файлове
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              #89
                              Ето и Типото почти завършено
                              Прикачени файлове
                              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                              Коментар


                                #90
                                gelew искам да те питам за отвора на капака ? Ти ли го прави или някой друг? И съответно как или колко пара ?
                                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                                Коментар

                                Working...
                                X