Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв ФИАТ видях...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    някои може ли да ми каже какъв е този фиат
    Прикачени файлове

    Коментар


      #17
      muf_bi4 написа:
      някои може ли да ми каже какъв е този фиат
      Много добър 3D модел на Фиат 500 вероятно рендван на 3D Studio MAX

      Коментар


        #18
        едно такова ако си имам бих си го гледал като пиленце :D

        Коментар


          #19
          Eй този 500 го имам като модел в 3D Студио + материалите. Много добър!
          Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
          Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
          BlueStorm transforms . . .
          . . . !!!

          Коментар


            #20
            ако имаш някакви подобни картинки би ли ми ги пратил на www.muf_bi4@abv.bg или на www.muf.bi4@gmail.com

            Коментар


              #21
              п.п. това се продава на мобилето

              Коментар


                #22
                това пунто ми харесва повече
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  СТИЛО, този олд ФИАТ дали не се продава, можеш ли да провериш?

                  Коментар


                    #24
                    За съжаление след като го гледах близо 4 години как гние на паркинга пред един блок в Младост-1 от 2 месеца изчезна в неизвестна посока (Това е голяма загуба за марката, защото за разлика то други тари модели при него не липсваха видими детайли, като гривни, стъкла по фаровете, интериор - захабен, но все пак присъстващ....просто не знам какво стана с него и леко съм тъжен. Защото мислех и аз да го реставрирам, но....все едни разходи покрай мене и леко несериозно отношение от моя страна може да се оказали пагубни за съдбата на този Fiat. Дано не съм прав де!

                    Коментар


                      #25
                      За съжаление след като го гледах близо 4 години как гние на паркинга пред един блок в Младост-1 от 2 месеца изчезна в неизвестна посока ( Това е голяма загуба за марката, защото за разлика то други тари модели при него не липсваха видими детайли, като гривни, стъкла по фаровете, интериор - захабен, но все пак присъстващ.... просто не знам какво стана с него и леко съм тъжен. Защото мислех и аз да го реставрирам, но....все едни разходи покрай мене и леко несериозно отношение от моя страна може да се оказали пагубни за съдбата на този Fiat. Дано не съм прав де!
                      Голям пропуск си направил, такава вьзможност кой-знае дали ще ти се отдаде пак!Но можеш да го проучиш, да не би пьк да е на отпадаци? Фиат 1100, 53г е модела!А, ако намериш нещо подобно, свиркай!

                      Коментар


                        #26
                        ei tva e

                        мойто е същото ама с други джанти и спойлерите не са боядисани и още са на тавана . очаквайте скоро!! като стане ша дойда на някоя среща да го покажа ама тука ще е промоцията
                        Прикачени файлове
                        Verry Irresistible ..... By Givenchy

                        Коментар

                        Working...
                        X