Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пазете се опасен Хамър!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пазете се опасен Хамър!!!

    Случайно попаднах на паркирането на една мутра, която беше толкова сигурна в действията си, че едва не забърса горкото сеатче. Така че отваряйте си очите
    Bravo HGT 2001

    #2
    баси... тоя си проси да му резнат гумите
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Искаш да кажеш тази....това го е карал човек без ориентация в пространството, особено седнал в кола. Не е типично за мъж. По тази причина искам да се обърна към хората, които 100% не ползват този форум с думите:"Мили мутри, купете на жената до вас едно Пунто, стига сте си правили ку*****e по дълги, като давате камион на куклички. Те винаги ще ви го върнат тъпкано."Буквално.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Нямам думи!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          не знам тоя със сеата ама аз бих му ги резнал
          Mercedes E200 coupe

          Коментар


            #6
            То за тоя чеп не ти трябва акъл, я пари Самата мисъл да си купиш този изрод говори сама по себе си
            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

            Коментар


              #7
              Така като гледам как е паркиран Hummer-a много се съмнявам да е мъж и то мутра, защото обикновено те паркират като тираджии. Може да заеме 3 места за паркиране, но да се наблъска толкова близо до друга кола, едва ли. Иначе си заслужава резване на гумите, ама ако е мутра наистина може да те направи да изглеждаш така: Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              Fiat Bravo SX 1.6 16V

              Коментар


                #8
                megamuscle написа:
                Така като гледам как е паркиран Hummer-a много се съмнявам да е мъж и то мутра, защото обикновено те паркират като тираджии. Може да заеме 3 места за паркиране, но да се наблъск толкова близо до друга кола, едва ли. Иначе си заслужава резване на гумите, ама ако е мутра наистина може да те направи да изглеждаш така: Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                Мутрите беха преди повече от 10 години,сега са "добре облечени бизнесмени"
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Аз па преди когато Витошка все още беше отворена за МПС видех една "Кукличка" как при маневра обратен завой успя да удари един ML 2 пъти в бетонните колци които са да не се паркира !!! И даже не разбра че ги е подпряла.

                  Коментар


                    #10
                    боже, а оня ден в квартала се разминах с един хамър. Беше огромен, а улицата тясна, та отбих да го изчакам. И като погледнах кой го кара - жена, блондинка, говореща по телефон Добре че се размина :D
                    Fiat Punto '98 1.1 6Speed.
                    Fiat Stilo '02 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Тоя Хамър го знам ) Познавам го по номера. Той си регистрираше колата точно когато аз регистрирах Бравата. Пича е 25 кила мокър, с мазна усмивка и облечен в бяло (и друг път съм го виждал - все така се носи). Когато си регистрираше Хамъра се опита да изпревари цялата опашка, ама катаджията на входа го върна най-отзад на опашката После когато влязохме в КАТ се опита да изпревари опашката до хангарите за прегледа, но майсторът го върна най-отзад Баси набедения гъзар. Влезе малко преди мен, а аз като излязох тоя още висеше по опашките. Виждал съм го в града 1-2 пъти и кара все едно се е качил на танк, пък и то си е горе-долу така де.
                      Fiat Brava 1.6
                      Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                      Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                      Коментар


                        #12
                        Re: Пазете се опасен Хамър!!!

                        v_a_c_h_o_o написа:
                        Случайно попаднах на паркирането на една мутра, която беше толкова сигурна в действията си, че едва не забърса горкото сеатче. Така че отваряйте си очите
                        Абе, само аз ли не виждам картинката... ?!
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          #13
                          Картинката се виждаше ама едно време преди да бъде хакнат форума и преди преместването му на платен хостинг.Ще се постарая да я намеря и кача.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            Картинката се виждаше ама едно време преди да бъде хакнат форума и преди преместването му на платен хостинг.Ще се постарая да я намеря и кача.
                            Благодаря.
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              #15
                              И аз не виждам

                              Коментар

                              Working...
                              X