Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Р А З Б И В А Н Е

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    everton написа:
    добре де, кажи ми една фирма на която повече от 50 % от двигателите са в гъза.
    Това нещо не го разбрах! Би ли го пояснил?
    everton написа:
    ако искаш да ти кажа, че фиат правят най - добрите мотори, няма да стане щото не е така.
    Лично теб, не съм те и питал!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #32
      Nino написа:
      everton написа:
      добре де, кажи ми една фирма на която повече от 50 % от двигателите са в гъза.
      Това нещо не го разбрах! Би ли го пояснил?
      everton написа:
      ако искаш да ти кажа, че фиат правят най - добрите мотори, няма да стане щото не е така.
      Лично теб, не съм те и питал!
      няма неуспорим аргумент, че двг на фиат са най - добрите. това е твое мнение
      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

      Коментар


        #33
        МАЙ-НАИСТИНА СИ СТАНА "Р А З Б И В А Н Е" 2:0
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #34
          Nino написа:
          МАЙ-НАИСТИНА СИ СТАНА "Р А З Б И В А Н Е" 2:0
          ?????????????????????????????????????????
          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

          Коментар


            #35
            има предвид за мача Италия - Германия... а иначе, незнам кои двигатели са най-добри и няма да знам докато нямам от всички видове ... предполагам, че никой от вас не е имал всички видове двигатели, за да каже кои са най-добри ... според мен спорите напразно ...

            Коментар


              #36
              kiler_4o написа:
              има предвид за мача Италия - Германия... а иначе, незнам кои двигатели са най-добри и няма да знам докато нямам от всички видове ... предполагам, че никой от вас не е имал всички видове двигатели, за да каже кои са най-добри ... според мен спорите напразно ...
              :D това беше най умното мнение от няколко дни насам.
              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

              Коментар


                #37
                kiler_4o написа:
                има предвид за мача Италия - Германия... а иначе, незнам кои двигатели са най-добри и няма да знам докато нямам от всички видове ... предполагам, че никой от вас не е имал всички видове двигатели, за да каже кои са най-добри ... според мен спорите напразно ...
                То негово Величество пазара си го казва.... т.е.,че ТРИ отделни марки като SAAB,OPEL и SUZUKI ползват двигатели на FIAT.Ама то май с новия CADILLAC станаха ЧЕТИРИ! Всичко друго си е чиста проба словоблудство! .
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #38
                  Nino написа:
                  kiler_4o написа:
                  има предвид за мача Италия - Германия... а иначе, незнам кои двигатели са най-добри и няма да знам докато нямам от всички видове ... предполагам, че никой от вас не е имал всички видове двигатели, за да каже кои са най-добри ... според мен спорите напразно ...
                  То негово Величество пазара си го казва.... т.е.,че ТРИ отделни марки като SAAB,OPEL и SUZUKI ползват двигатели на FIAT.Ама то май с новия CADILLAC станаха ЧЕТИРИ! Всичко друго си е чиста проба словоблудство! .
                  първа втора и четвърта марка ако не бъркам са под шапката на , и като се има предвид, че до скоро бяха сгодени с фиат е разбираемо. за сузуки кво да кажем, най смотаната японска фирма и нормално като не може да си направи, да си купи мотор - това не е половин европа, и като от тези марки само сааб е за пред света, нищо не доказва че фиат моторите са най - качествени.
                  UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                  Коментар


                    #39
                    everton,нещо взе да ми "лазиш" по нервите! Аз съм човек със здрави, но толкова демагогия не бях чел скоро! Цитирай, моля те къде съм написал,че "фиат моторите са най - качествени"!?Ако си ял дръвчето, с подобен щото не си имал пари за поддръжка, или пак по-същите причини си купил някое евтино ДЪРВО, проблема си е лично твой, а не на марката Фиат.За да се убедиш в "качеството" на конкурентни марки иди и прочети по другите форуми, български и небългарски за какво става дума.Нещо веднага се сещам за Пежо-Ситроен и Рено! http://peugeotclub.info/forum/ http://www.citroen-bg.net/forum/Но това май ти го бях споменавал вече.Предлагам на модераторите да ЗАКЛЮЧАТ темата, вече е изчерпана а и от ПОСТОВЕ като твоите не научихме абсолютно нищо ново.От моите, лично ти поне научи нещо и можеш да се направиш на ПИЧ в някое квартално кафене. Колеги, темата зацикли в неподходяща посока и я заключвам!zgabrovski.
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар

                    Working...
                    X