Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за дизайн на членска карта на КФБ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    и аз мисля, че от практична гледна точка е по-добре картите да са пластмасови. Иначе при постоянно носене ще станат на мекица. И още - картите да не са безсрочни! Щото съм сигурен че ще има тарикати които ще си купят карта само заради отстъпка и повече няма да платят членски внос, а ще искат да ползват привилегии вечно. Дано не съм прав!
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    Коментар


      #17
      С риск и аз да бъда заклеймен като перфекционист, ама колегата x 1/9 е прав! Въпреки
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #18
        Pecho, няма кавички...виж втория вариант...Идеята за конкурс е добра! Уважавам! ...аз вече участвам с предложение
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #19
          Mazgarev написа:
          Pecho, няма кавички...виж втория вариант...
          Ако имаш предвид графичния файл, не се вижда мого добре, ама все пак си личи, че на
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #20
            Mitko написа:
            ...Темата е именно за това. Да се проектира и избере идеалният вариант за клубна карта.
            В такъв случай хубаво щеше да е още отначало да бяха посочени задължителните атрибути и изисвания към картата...Нейсе, щом вече има вариант, който се харесва - поне да отговаря на общоприетите правила.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #21
              Баркод, холограмна защита и друга допълнителна информация, като адреси/телефони и т.н. и т.н. може също така да се поставят от другата страна на картата?!
              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

              Коментар


                #22
                Mazgarev написа:
                Mindzu написа:
                Картата е много добре направена.Съгласна съм и с колегата hit-ko да се махне това "сдружение". А за баркод не знам, много е сложно с един воден знак не е ли по-лесно?
                На картончето няма да стане водния знак...с Митко обсъждахме идеята за холограмен стикер...Ако има някой който се занимава с такива неща нека пише и да каже цени!
                лимковете за картите...http://www.bankware.bg/app7.htmlhttp://www.comitex.net/bg/card/technology.htmhttp://www.directservices.bg/plastic_cards.htmlhttp://www.maxcard.bg/bg/index.php?s...=41&int_menu=4http://www.ves.bg/ - тези са единствените с цени мисля че и холограми правятето малко и за холограмите ... http://www.cores.bg/services/service...at1=12&cat2=13http://www.demax-bg.com/
                lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                Коментар


                  #23
                  Pecho написа:
                  Mitko написа:
                  ...Темата е именно за това. Да се проектира и избере идеалният вариант за клубна карта.
                  В такъв случай хубаво щеше да е още отначало да бяха посочени задължителните атрибути и изисвания към картата...Нейсе, щом вече има вариант, който се харесва - поне да отговаря на общоприетите правила.
                  Респект !!!! един да каже нещо смислено ! от 8 години се занимавам с предпечат и т.н. .. и до сега не съм видял някой да обърне внимание или да се вслуша в това, че има някакви правила и канони по които се прави дизайна и препресса!
                  lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                  ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                  Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                  Коментар


                    #24
                    x 1/9 написа:
                    Pecho написа:
                    Mitko написа:
                    ...Темата е именно за това. Да се проектира и избере идеалният вариант за клубна карта.
                    В такъв случай хубаво щеше да е още отначало да бяха посочени задължителните атрибути и изисвания към картата...Нейсе, щом вече има вариант, който се харесва - поне да отговаря на общоприетите правила.
                    Респект !!!! един да каже нещо смислено ! от 8 години се занимавам с предпечат и т.н. .. и до сега не съм видял някой да обърне внимание или да се вслуша в това, че има някакви правила и канони по които се прави дизайна и препресса!
                    От постовете ти по-горе разбирам че съм навлязал в "чужда територия"...Тъй като си специалист в областта оставям на теб и спирам да се занимавам.Прав си - незнам правилата и каноните... Предложих някакъв примерен дизайн - въобще не държа да е мойто... ама хич даже! Искаше ми се всъщност да се развият нещата... Кофтито е когато обаче предложиш нещо и веднага срещу теб скочат хора с думите че нищо не разбираш и тръгнат да се засягат все едно си ги нагрубил лично... НЕ СЕ ВПРЯГАЙТЕ ТОЛКОВА БЕ ХОРА!П.П.: Написаното по-горе да се чете със спокойна и леко шеговита интонация!!!
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #25
                      Mazgarev написа:
                      От постовете ти по-горе разбирам че съм навлязал в "чужда територия"...Тъй като си специалист в областта оставям на теб и спирам да се занимавам.Прав си - незнам правилата и каноните... Предложих някакъв примерен дизайн - въобще не държа да е мойто... ама хич даже! Искаше ми се всъщност да се развият нещата... Кофтито е когато обаче предложиш нещо и веднага срещу теб скочат хора с думите че нищо не разбираш и тръгнат да се засягат все едно си ги нагрубил лично... НЕ СЕ ВПРЯГАЙТЕ ТОЛКОВА БЕ ХОРА!П.П.: Написаното по-горе да се чете със спокойна и леко шеговита интонация!!!
                      Споко Колега ! не си навлезал никадеДерзаи смело и не се отказвай. Просто има правила и това е положението. Иначе нещата пак ще се получат ама ще седят малко "сдеални". А аз съм малко пернат и държа да става по макс. добрия начин. Това не значи че така трябва да стане. Действай си по картите и ако имаш въпроси - насреща съм и аз и останалите от форума дето с това си вадят хляба.
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #26
                        x 1/9 написа:
                        Споко Колега ! не си навлезал никаде Дерзаи смело и не се отказвай. Просто има правила и това е положението. Иначе нещата пак ще се получат ама ще седят малко "сдеални". А аз съм малко пернат и държа да става по макс. добрия начин. Това не значи че така трябва да стане. Действай си по картите и ако имаш въпроси - насреща съм и аз и останалите от форума дето с това си вадят хляба.
                        Ако искаш да ти дам .cdr файла и да го погледнеш и пооправиш... Аз наистина не ги знам правилата... Ако ти се занимава - драсни ми едно Л.С. с някои наставления...
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #27
                          Прлиятели, картата е хубава само добавям едно мое мнение. Мисля, че трябва да има и герба на Бъргария. Може горе в дясно или където решите.Имам няколко карти от различни сдружения и винаги има герб.Д-р Бари.

                          Коментар


                            #28
                            Mazgarev написа:
                            Ако искаш да ти дам .cdr файла и да го погледнеш и пооправиш... Аз наистина не ги знам правилата... Ако ти се занимава - драсни ми едно Л.С. с някои наставления...
                            става и така. само да не е днес, че ми е много зор.... след малко ще ти "кача" изискванията на една от фирмите за самите карти .. как да са подготвени файловете и т.н. а ти ако имаш време се порови в нета и погледай "дезигни" на такива неща, сигурен съм че ще ти дойдат нови идей
                            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                            Коментар

                            Working...
                            X