Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов офроудър на FIAT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Humppa написа:
    SHB написа:
    На джип за какво са му?
    За да катери и спуска Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
    Тъй ,пак нищо не разбрах :D Аз разсъждавам просто,защо му е на камиона?Точно както каза да се изкачва и да се спуска щото има голяма маса.Обаче,джипа няма голяма маса,сиреч на прав път за чий са му?А на пресечена местност какво ще изкачва на 5 и на 6 предавка?Простете ми ма не зацепвам...

    Коментар


      #17
      SHB написа:
      Humppa написа:
      SHB написа:
      На джип за какво са му?
      За да катери и спуска Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
      Тъй ,пак нищо не разбрах :D Аз разсъждавам просто,защо му е на камиона?Точно както каза да се изкачва и да се спуска щото има голяма маса.Обаче,джипа няма голяма маса,сиреч на прав път за чий са му?А на пресечена местност какво ще изкачва на 5 и на 6 предавка?Простете ми ма не зацепвам...
      а кой е казал, че изкачва на 5-та и 6-та? - най-често изкачването/спускането по пресечен терен става на 1-ва и 2-ра. всъщност точно демултипликатора е основната разлика, м/у истинските оффроудъри и "паркетните" такива
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #18
        Ми с този демултипликатор значи че имаш понижаващи на всички предавки сиреч и на 5 и шеста...та ня тях за какво са им?Или просто ги има ама не се ползват...ще си остана неук ей...

        Коментар


          #19
          Защото, доколкото съм запознат, той е след скоростната кутия. И няма как да има за 1 и 2-ра, а за 5 и 6-та не.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #20
            Lane Staley написа:
            Защото, доколкото съм запознат, той е след скоростната кутия. И няма как да има за 1 и 2ра, а за 5 и 6та не.
            намира се след скоростната кутия, и преди централния диференциал.
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #21
              Ааааааааааа....анкаЕ сега вече дори и аз разбрах,за ко иде реч,благодарско за което!

              Коментар

              Working...
              X