Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колата ми стана медийна звезда, а ми се реве...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    siluro написа:
    Освен сега да зачекнеш сайтовете за дето са ти снимали колата без твоето разрешение.
    Колата е на публично място, а на такова всеки мое да снима каквото си иска........
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #17
      Ейййй...... Баси каръка...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #18
        От собственика на комина според мен не може да поиска нищо. Оня ще каже че колата е на тротоара а той не е място за паркиране. Поне така аз си мисля.Всеки засегнат ще търси вратичка в законите.Дъска от скелето в Габрово падна и уби млада жена и нещата там вървят към нула.Прежалвай едно хиляда лева и дано повече не се случват такива неща.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #19
          коцев написа:
          От собственика на комина според мен не може да поиска нищо. Оня ще каже че колата е на тротоара а той не е място за паркиране. Поне така аз си мисля.Всеки засегнат ще търси вратичка в законите.Дъска от скелето в Габрово падна и уби млада жена и нещата там вървят към нула.Прежалвай едно хиляда лева и дано повече не се случват такива неща.
          Както винаги г-н Коцев е най близо до истината. В момента прежалвам парите и занимавката. Няма смисъл да се съдя с етажната собственост - най вероятно само ще си изгубя времето и парите за адвокати и такси. А и всеки ден паркирам там и ще продължа да паркирам там. По скоро трябва да ги накараме да си обезопасят сградата за да не стават такива неща.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #20
            Съжалявам за колата, но се радвам в същото време, че е само колата, а не и жената , която е минавала оттам.

            Коментар


              #21
              Явно повечето са скрити лимонки тук,жалко за машинката.Щом ей така се ритат едни хиляда лева(по съвети) ей така.Надявам се поне да си се допитал с адвокат,какво може да предприемеш и ако нямаш алтернативи тогава да се жалят тия кинти....
              Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
              Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

              Коментар


                #22
                Re: Колата ми стана медийна звезда, а ми се реве...

                Yavor написа:
                Мдам, вярно ми се реве...Едно коминче падна върху колата ми и отнесе със себе си голяма част от месечната ми заплата....Предно стъкло, капак, 2 калника и таван.Така че - внимавайте къде пракирате!А преди 2 часа направих застраховка, но ГО... Каско миналия месец щях да правя, ама го отложих и сега си ям гъза....
                Явка, а аз ще ти стискам палци полицията да не ти напишат акт и за неправилно паркиране. Защото - нито от колата до сградата има 2 метра, нито тротоара е паркинг.
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23
                  charliii написа:
                  Явно повечето са скрити лимонки тук,жалко за машинката.Щом ей така се ритат едни хиляда лева(по съвети) ей така.Надявам се поне да си се допитал с адвокат,какво може да предприемеш и ако нямаш алтернативи тогава да се жалят тия кинти....
                  То винаги можеш да останеш без 1000 лв, що да потънат в джоба на някой адвокат? Адвоката ще си взем парите, а за колегата ше остане да чака от умрял кон писмо.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #24
                    charliii написа:
                    Явно повечето са скрити лимонки тук,жалко за машинката.Щом ей така се ритат едни хиляда лева(по съвети) ей така.Надявам се поне да си се допитал с адвокат,какво може да предприемеш и ако нямаш алтернативи тогава да се жалят тия кинти....
                    За адвокати и съдилища ще даде поне 2х1000,да не говорим,че полза няма да има.Първото,което го проваля е,че е паркирал неправилно.Отделно и времето и нервите,които ще изгуби.Късмет,че няма пострадали хора и жалко за Алфата наистина ама живота си е живот изпълнен или лишен от късмет ... Преглъщаш гледаш за определено време намръщено и така ...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #25
                      Princo написа:
                      ама живота си е живот изпълнен или лишен от късмет ...
                      А бе, ти да не си роднина на Шишо Бакшишо, а? Наистина жалко за красивата кола, но разходите за адвокат и съд са неоправдани, при положение, че колата е паркирана неправилно ... Варианта е една медийна шумотевица и общинските власти да принудят етажната собственост да си обезопаси сградата, защото другия път може да има човек на това място ...
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        #26
                        avvasilev написа:
                        Princo написа:
                        ама живота си е живот изпълнен или лишен от късмет ...
                        А бе, ти да не си роднина на Шишо Бакшишо, а? Наистина жалко за красивата кола, но разходите за адвокат и съд са неоправдани, при положение, че колата е паркирана неправилно ... Варианта е една медийна шумотевица и общинските власти да принудят етажната собственост да си обезопаси сградата, защото другия път може да има човек на това място ...
                        Днес един колега от университета ми цитираше Шишо с късмета и те така ...
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #27
                          charliii написа:
                          Явно повечето са скрити лимонки тук,жалко за машинката.Щом ей така се ритат едни хиляда лева(по съвети) ей така.Надявам се поне да си се допитал с адвокат,какво може да предприемеш и ако нямаш алтернативи тогава да се жалят тия кинти....
                          Може да бъдеш сигурен че препочитам хилядато лева да ги изям и изпия или още по дорбре - да ги сложа в кредита...но не и да ги похарча по този начин. Просто борбата е безмислена. Научил съм се с годините че по добре да напъваш да вадиш пари, отколкото да се опитваш да накараш някой да ти ги даде. И времето ми струва пари също. Със сигурност. Тези които ме познават лично, знаят че не съм безпаричен, но и не съм богат. Все пак съм относително добре платен защото съм на сериозна позиция. Ако нямах ипотека за плащане отдавна нямаше да карам 156ца...А откъде хиляда лева - това е лесната част. Трудната е връщането им. Женшене - няма да ме ’актуват’ със сигурност. То беше каквото беше вчера. Полицаите цъкаха с език повече от мене
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #28
                            krasio_79bs написа:
                            Ей че гадна работа. Па като гледам и офиса на заден план на снимката.
                            тцтц хах все едно реклама си правят кофти колега както казват колегите съветвай се със адвокат.
                            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                            Коментар


                              #29
                              Брех...адаш. Кофти тръпка. Съжалявам !!!!!!!!

                              Коментар


                                #30
                                todorakiggg написа:
                                Спокойно може да почнеш едно дело срещу етажната собственост, все пак си е тяхна отговорност да си поддържат комина в състояние на не разпад.
                                или срещу домоуправителя - зависи от конкретната ситуация.Но освен щетите - те ще ти покрият и разноските по делото и хонорара на адвоката - така че отивай при адвокат, после оценка на щетите и иск в съда.

                                Коментар

                                Working...
                                X