Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо Vs 124 200E резултат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    mishkite написа:
    Стига глупости колега нали не мислиш че сме във училище...
    Не се притеснявай, в никакъв случай няма да ни заблудиш, че имаш нещо общо с училище :D
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      sugarboy написа:
      mishkite написа:
      Стига глупости колега нали не мислиш че сме във училище...
      Не се притеснявай, в никакъв случай няма да ни заблудиш, че имаш нещо общо с училище :D
      Незнам дали съм учил но имам средно убразование.Но с конпа не съм на ти защото го имам от месец или два и преди това незнаех как се пуска и още ми е трудно да се управям с него.Но виш ако е кола ще и знам и кътните зъби защото съм учил за монтьор а не за писър.И този смяна от кирилица на латиница и обратно се случва човек да се убърка.Но но си мисля че не правописат ми те дразни а нещо друго но нещеш да си кажеш но неми пука чесно казано.Аз си исказвах собственото мнение и не съм искал да убидя някого но ако съм го сторил се извинявам било е неволно.П.П. Поздрави на всички и без лоши чувства ако съм ви убидил не е било нарочно.
      Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

      Коментар


        Executer написа:
        gelew написа:
        тогава бях на 205 сега съм с 185/55/15 а оригиналния както я купихме колата от завода беше 165/65/14 има разлика може би с 14-ските щях да падна с по малко
        Е значи си в оптималната граница! Предположих че си се пускал с валяците! :D
        хах аз за тва ги махнах понеже нямам хидравлика тая гума 205 не искам да ти казвам как се върти особено рано сутрин като всички мускули спят толкова псувах хаха сега съм добре има малка разлика ама тия пък 165 мязам на някое уно
        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

        Коментар


          Поздрави!

          Коментар


            До колегата Гелев с бързото типо....Имам един приятел който иска да се надбягвате....колата е опел астра 1.6 75к.с. стокова....какво ще кажеш?за събота или неделя да речем....?!

            Коментар


              ще видя дали ще ми е цяла колата че ще правим едни маний ако не пусни ми един телефон да ви се обадя иначе няма проблем
              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

              Коментар


                колега cecko_hgt каква астра бе Каменски отивай го разклати и да прикиучваме.с удоволсвие бих дошал и аз ама сега сам малко разкрасен и не мога като изляза от чичко доктор може се пробване с тая астричка
                Fiat Tipo 1.6

                Коментар


                  Е хаайде де колко още ще чакаме-ръкавицата е хвърлена ама колегата с бялото типо-Гелев не приема предизвикателството......и тел. съм му оставил да се обади да се уточним обаче все още чакаме.....

                  Коментар

                  Working...
                  X