Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо Vs 124 200E резултат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Executer написа:
    gelew написа:
    карам фиат защото не мога да си позволя Мерцедес ако можех повярвай ми щях да си обикалям с AMG -то и доста от вас щяха да направят така а нямаше да карат бравота и типота и мареи и кви ли не още ... не казвам че са лоши коли аз си харесвам много типото,но фиат и много други са на светлинни години от Мерцедес и Бмв ...
    Ти ще видиш като си вземеш AMG как ще мина покрай теб с 2рата кола от подписа! Мерцедес, BMW а и вече и AUDI, за мен не спадат към графа "Лека Кола"!! Айде да не се отклоняваме от темата, пиши като се стигне до няква развръзка!!
    Вярвай си чек да си взема AMG в някои друг живот и не в тая държава и ще те нарежа специално нека не ставаме нереалисти и слезем на земята ...
    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

    Коментар


      Абе престанете бе AMG-та и т.н. пак не са за светофарни гонки. Има си аутобани за кефа на мощен расов автомобил!
      MB 280 S W108 67' - pickUp
      MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
      ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
      Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
      office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

      Коментар


        и аз предлагам да спрем,защото са много различни мненията ни и някой хора имат различно разбиране за истински коли и въобще за коли,за едни е да си движат задника,защото ги мързи да гледат и колата я имат само да си сложат гъза в нея,за други е удоволствие,за други наркотик,за трети нз си кво просто явно ФИАТ ФОРУМ е много силно казано Хора които карат фиат мисля че е по добре ... съжалявам за думите,но са най-точните
        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

        Коментар


          Е само те бъзнах.. мене гонки не ме влечат, нито съм светофарен рейсър, нито съм драгаджия! За мен е важно колата да е добра на пистата и да дава времена!! Друг е въпроса че с един хубав сетъп 1.6 + sedici глава + дросели се вадят около 220 коня на тегло под 1 тон, т.е. около 0.22 кс за кило! А примерно едно AMG ~ 450 к.с. и тежащо 2.5 тона се падат по 0.18 кс сили за кило! Сам направи сметката кое ще бие при евентуална гонка!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            Executer написа:
            Е само те бъзнах.. мене гонки не ме влечат, нито съм светофарен рейсър, нито съм драгаджия! За мен е важно колата да е добра на пистата и да дава времена!! Друг е въпроса че с един хубав сетъп 1.6 + sedici глава + дросели се вадят около 220 коня на тегло под 1 тон, т.е. около 0.22 кс за кило! А примерно едно AMG ~ 450 к.с. и тежащо 2.5 тона се падат по 0.18 кс сили за кило! Сам направи сметката кое ще бие при евентуална гонка!
            Executer, само това със главата от Седичи не го разбрах и не вярвам и да стане ... Пък и чак 220 коня ... Малко е относително
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              Само аз ли знам, че от AMG до AMG има разлика както от 1.4 до 2.0 примерно?
              MB 280 S W108 67' - pickUp
              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

              Коментар


                Е те от AMG ако може мотор от кактус да му сложат че да тръгне......

                Коментар


                  Executer написа:
                  Е само те бъзнах.. мене гонки не ме влечат, нито съм светофарен рейсър, нито съм драгаджия! За мен е важно колата да е добра на пистата и да дава времена!! Друг е въпроса че с един хубав сетъп 1.6 + sedici глава + дросели се вадят около 220 коня на тегло под 1 тон, т.е. около 0.22 кс за кило! А примерно едно AMG ~ 450 к.с. и тежащо 2.5 тона се падат по 0.18 кс сили за кило! Сам направи сметката кое ще бие при евентуална гонка!
                  При евентуална гонка, има и други показатели, като въртящ момент, драг коефициент и тн. И ако така лесно се изкарваха +100 коня отгоре, никой нямаше да прави турбо сетъпи.
                  3.0CRD

                  Коментар


                    Trojaneca написа:
                    Executer написа:
                    Е само те бъзнах.. мене гонки не ме влечат, нито съм светофарен рейсър, нито съм драгаджия! За мен е важно колата да е добра на пистата и да дава времена!! Друг е въпроса че с един хубав сетъп 1.6 + sedici глава + дросели се вадят около 220 коня на тегло под 1 тон, т.е. около 0.22 кс за кило! А примерно едно AMG ~ 450 к.с. и тежащо 2.5 тона се падат по 0.18 кс сили за кило! Сам направи сметката кое ще бие при евентуална гонка!
                    При евентуална гонка, има и други показатели, като въртящ момент, драг коефициент и тн. И ако така лесно се изкарваха +100 коня отгоре, никой нямаше да прави турбо сетъпи.
                    И ти си прав! Казах че не съм драгаджия и не са ми присърце тея работи... @ Valiosport погледни във форума на Guycroft! Край на спама!
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      Абе хора стига с тия глупости нали се сещате че тези автомобили са от савсем различен клас.Аз лично предпочитам да карам кола която съм сигорен че като тръгна на някяде ще ме закара там кадето искам и на всичкото от горе ще съм си отпочинал ,ане да се чувствам като пребит.И не съм съгласен че Мецедесът ми е грозен напротив аз много си го харесвам макар че иска малко козметична работа но нее по моя вина и от самата изработка не е а просто предишният собственик е бил марляч но малко по малко ще сия въстановим както би трябвало да е ако е дал госпот но за кола на толкова години си е направо супер и върви доста прелично но може и по добре но живот и здраве ще отстраним всички проблеми за да върви даже и по добре от нова даже и в това състояние си е конкорентно способна на много коли от нейният клас.Мерцедеса несе плаши от каране а от лоша подръшка,може да се кара на 6000 оборото в продължение на стотици километра без никви проблеми и нама да и стане нищо но ако не се подържа може да се скапе но ще искара доста километри просто заради самата изработка и качественните материяли вложени в нея просто е замисленна да надживее собственника си но при правилна подръжка разбирасе.Извинявамсе че ги пиша тези глупости но не съм съгласен с мнението че Мерцедесът ни е грозен или нещо такова всеки си има вкус и ния сме си харесали точно тази кола Мерцедес 190Е 2.3 и стози мотор мисля че е най добре односно мощност тегло.От както е излезнал съ си го харесал и се радвам че дойде времето да си го позволя и с малки ремонтчета ще стане като нов.П.П. И пак Извинявамсе на всички че написах толкова излишни работи но не мисля че може да се говори така за марка която се е доказала във времето като една от най добрите марки.Лек ден и бадете поне малко реалисти а не фанатици и сектанти просто не е честно спорет устаналите хора четящи форума.Поздрави на всички и не се вързвайте толкова и успех със съмата гонка нека по опитният идобър победи че не е важна само колата а и този който я кара трябва да знае как да вземе всичко от колата за да победи поне така мисля аз.Айде и всичко хубаво.
                      Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

                      Коментар


                        Какво стана в крайна сметка? Пускахте ли се?

                        Коментар


                          mishkite написа:
                          Абе хора стига с тия глупости нали се сещате че тези автомобили са от савсем различен клас.Аз лично предпочитам да карам кола която съм сигорен че като тръгна на някяде ще ме закара там кадето искам и на всичкото от горе ще съм си отпочинал ,ане да се чувствам като пребит.И не съм съгласен че Мецедесът ми е грозен напротив аз много си го харесвам макар че иска малко козметична работа но нее по моя вина и от самата изработка не е а просто предишният собственик е бил марляч но малко по малко ще сия въстановим както би трябвало да е ако е дал госпот но за кола на толкова години си е направо супер и върви доста прелично но може и по добре но живот и здраве ще отстраним всички проблеми за да върви даже и по добре от нова даже и в това състояние си е конкорентно способна на много коли от нейният клас.Мерцедеса несе плаши от каране а от лоша подръшка,може да се кара на 6000 оборото в продължение на стотици километра без никви проблеми и нама да и стане нищо но ако не се подържа може да се скапе но ще искара доста километри просто заради самата изработка и качественните материяли вложени в нея просто е замисленна да надживее собственника си но при правилна подръжка разбирасе.Извинявамсе че ги пиша тези глупости но не съм съгласен с мнението че Мерцедесът ни е грозен или нещо такова всеки си има вкус и ния сме си харесали точно тази кола Мерцедес 190Е 2.3 и стози мотор мисля че е най добре односно мощност тегло.От както е излезнал съ си го харесал и се радвам че дойде времето да си го позволя и с малки ремонтчета ще стане като нов.П.П. И пак Извинявамсе на всички че написах толкова излишни работи но не мисля че може да се говори така за марка която се е доказала във времето като една от най добрите марки.Лек ден и бадете поне малко реалисти а не фанатици и сектанти просто не е честно спорет устаналите хора четящи форума.Поздрави на всички и не се вързвайте толкова и успех със съмата гонка нека по опитният идобър победи че не е важна само колата а и този който я кара трябва да знае как да вземе всичко от колата за да победи поне така мисля аз.Айде и всичко хубаво.
                          И нека правописа победи

                          Коментар


                            Сега се пребирам от дръпката със 100 октана той беше на гас и ме взе кола и половина,но се радвам че кола 122 коня ме взема с толкова малко.
                            Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                            Коментар


                              Не се ядосваи,случвало се е на всеки.Днес на връщане от работа правих гонка с един 220сди/очиларка/.И спечелих 100 лева.Баса беше на 4км,защото му трябвало време да се развърти?????Само ,че на мен ми трябваха 100метра за развъртане :D .Плати си и си говореше сам/бахти фиата/.Оставих го на 300 метра поне отзад.Сега ще си поръчам плазмен километраж-лесно спечелени пари.
                              Прикачени файлове
                              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                              Коментар


                                браво колега честито
                                Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                                Коментар

                                Working...
                                X