Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 26 от 26

Тема: Част от статистиката...

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Тъй като жена ми е в списъка на хората, които скоро ще бъдат имунизирани срещу Ковид 19, а тя има известни притеснения по въпроса, тия дни си направи тест за антитела. И най-странното е, че получихме напълно противоречиви мнения за резултата.

Име на теста: SARS-CoV-2 IgG Quantitative (количествен)
    Резултат: 74.8 AU/mL
    Референтни стойности: до 12.0
    Според мой познат микробиолог, практически НЯМА антитела. Според него човек, който не се е срещал с вируса, имал резултат около 100 и нейният резултат показвал, че вече почти няма антитела. Според личния лекар на жена ми пък, резултатът показвал, че 6 месеца след преболедуването все още има много антитела и засега не е необходимо да се ваксинира.

Има ли някой запознат, който може да даде достоверна информация по въпроса? Не става дума за разсъждения. И аз мога да разсъждавам и намирам логика и в двете твърдения.
    Последна промяна от snake : 10.01.2021 в 13:21
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Лекарите, с които съм заобиколен, ми дадоха долната таблица и ми казаха, че при резултат над 20 са налични достатъчно антитела в организма. При резултат от 12 до 20 - теста трябва да се повтори. При под 12 - няма достатъчно налични антитела.
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IgG.jpg
Преглеждания:	123
Размер:	92,7 KB
ID:	108639  
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Жена ти си има имунитет и то добър.Лошото е ,че това не означава,че не може да се разболее отново или че не може да бъде пасивен носител и разпространител.Да си спазва противоепидемичните мерки,но и да е една идея по-спокойна.
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат Stefanaki написа: Преглед на мнението
    Лекарите, с които съм заобиколен, ми дадоха долната таблица и ми казаха, че при резултат над 20 са налични достатъчно антитела в организма. При резултат от 12 до 20 - теста трябва да се повтори. При под 12 - няма достатъчно налични антитела.
    Благодарности за таблицата!
    Странното е, че микробиологът, с когото първи се консултирах, се заблуди, защото е много интелигентен човек, а и много чете - медицината му е и хоби, освен професия. Може би нещо по телефона не сме се разбрали, но както и да е. За мен важното е, че 6 месеца след преболедуване жена ми има антитела. Да, знам, че въпреки това може да бъде носител и разпространител на вируса в ГДП, но от друга страна е добре, че при нея има изграден траен имунитет. Защото все още никой не може да каже със сигурност колко време ще ни пази ваксината. Тия дни и аз ще се тествам. Заболяването и при двамата протече идентично. Ще видим дали и имунният отговор е еднакъв.
    Последна промяна от snake : 11.01.2021 в 13:08
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    В събота си правихме тест за антитела. 40 дни след болестта, както беше препоръката.
    Жената го кара, след доказан ПЦР и всички симптоми. Доста тежичко, с антибиотици и разни такива неща. Аз не знам дали съм го изкарал с нея, но и резултатите са при мен 10.2, а при нея 96.4.
    Четох, четох и общо взето много информация, доста често и противоречива. Но масово при резултат от 0.х се споменава, че тестовия индивид не се е срещал със заболяването. Аз понеже съм в "негатив" статистика с 10.2, има доста мнения, че съм "прекарал" заболяването. Демек съм се заразил и изкарал, без симптоми и усложнения, без необходимост организма ми да прави много тела. Не съм му "обърнал" внимание. "Срещал" съм се с вируса, каквото и да значи това. Дали е вярно, не знам. Ама поне знам, че съм се срещал със сигурност.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Дали искаме или не- всички ще го изкараме тоя кофти вирус. Дано само с температура и карантина се разминем...
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Част от статистиката...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •