Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двама души загинаха при катастрофа край прохода Хаинбоаз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двама души загинаха при катастрофа край прохода Хаинбоаз

    Съветвам ви да избягвате прохода.Кога ли ще спрат движението на товарни автомобили през почивните дни в България?Велико Търново: Двама души загинаха при катастрофа край прохода Хаинбоаз17 януари 2010 | 10:16 | Агенция "Фокус"Село Въглевци. Двама души загинаха при тежка катастрофа край село Въглевци, на прохода Хаинбоаз, съобщи за радио ’’Фокус’’ - Велико Търново Марияна Христова, говорител на Областната дирекция на МВР - Велико Търново. Инцидентът е станал около 8, 40 часа тази сутрин между товарен автомобил с турска регистрация, който се е движил в посока към Велико Търново, и лек автомобил, който се е движил в обратната посока. По първоначална информация на заледен участък товарният автомобил е поднесъл и е ударил странично лекия автомобил, при което на място е загинала жена на 31 години, с инициали М.З. от Велико Търново. Водачът на автомобила първоначално e бил с опасност за живота, но по - късно е починал. Той е с инициали С.З. Двамата починали са съпрузи. Освен тях в колата е пътувало и двегодишното им момиченце, като към момента няма опасност за живота му. В колата са се возили и още двама души - баща и син, които не са пострадали. Затворен е пътят за движение в района на катастрофата и в двете посоки, има разпиляни части от товарния автомобил по пътното платно. Проходът на републиката ще остане затворен за около 2 часа.Галена МИХАЙЛОВА
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Преди малко се връщам от Ягода, изключително много товарни автомобили и идиотите карат по средата, нито да караш зад него, нито да тръгнеш да го изпреварваш.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Съгласен съм, движението на товарни автомобили ТРЯБВА да се спре през уикенда. Не мисля че бизнеса ще загуби чак толкова. Освен това ще се отворят и нови бизнес ниши (тир паркинги и инфраструктура покрай тях). И най-важното - ще се намали многократно риска от ей такива инциденти. Едно детенце му предстои адски труден живот.

      Коментар


        #4
        А аз викам да спре движението и на автомобили през уикенда - проблемите не са винаги от камионите: http://dnes.dir.bg/2010/01/17/news5709137.html
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          ls1 написа:
          Съгласен съм, движението на товарни автомобили ТРЯБВА да се спре през уикенда. Не мисля че бизнеса ще загуби чак толкова. Освен това ще се отворят и нови бизнес ниши (тир паркинги и инфраструктура покрай тях). И най-важното - ще се намали многократно риска от ей такива инциденти. Едно детенце му предстои адски труден живот.
          Не е това начина колега! Начина е тия с тировете да бъдат научени,че не трябва да вдигат висока скорост на места където има опастност. Трява работодателите да спрат да натискат идиотите зад волана за по бързи курсове и повече на брой! Между другото Шипка забранено ли е движението на тирове?
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            paralesa написа:
            Не е това начина колега! Начина е тия с тировете да бъдат научени,че не трябва да вдигат висока скорост на места където има опастност. Трява работодателите да спрат да натискат идиотите зад волана за по бързи курсове и повече на брой! Между другото Шипка забранено ли е движението на тирове?
            Абсолютно съм съгласен ,че трябва да се следи работодателя да не иска стоката за вчера,също така защо не приемат като в цяла Европа забрана за движение на тирове събота и неделя Доколкото знам е забранено движението на товарни камиони над 10т с ремаркета и полуремаркета до 31 март
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              репортаж http://vbox7.com/play:49b1bc51
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #8
                http://www.dnes.bg//obshtestvo/2010/...Условна присъда за тираджия, погубил семейство на ХаинбоазТригодишна условна присъда получи турският шофьор Юмер Хаял, който бе признат за виновен за смъртта на младо семейство от Велико Търново.Тираджията помете автомобил

                Коментар


                  #9
                  ами чудесно, хората ги няма, няма и да ги има, а тая карабина след 3 години на свобода ще продължи да си кара и така...
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    [quote:c94a575196="ls1"]http://www.dnes.bg//obshtestvo/2010/07/13/uslovna-prisyda-za-tiradjiia-pogubil-semeistvo-na-hainboaz.94399Условна присъда за тираджия, погубил семейство на ХаинбоазТригодишна условна присъда получи турският шофьор Юмер Хаял, който бе признат за виновен за смъртта на младо семейство от Велико Търново.Тираджията помете автомобил
                    FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

                    Коментар


                      #11
                      ИЗРОДИ, това дете дори няма да помни родителите си визуално като порастне, а този изрод условно осъден...... !!!!! вчера един малумник тръгнал да изпреварва в завоя, и отсреща се зададе кола и копелето така ме насви към банкета, жалко че успя да избяга щях да му натроша главата с бухалката, ама поне му налях една каруца рогатни докато беше до мене през джама

                      Коментар

                      Working...
                      X