Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камион избута кола от пътя, 2 жени загинаха

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Камион избута кола от пътя, 2 жени загинаха

    [color=darkred:e46a0d7b49]Мистериозен камион убиец издирва полицията, след като по вина на шофьора му загинаха 2 жени. Драмата се разиграла към 16,30 ч в петък край пловдивското село Скутаре.31-годишната С. С. от Пловдив возела две жени и дете в
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
    Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
    Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
    Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

    Коментар


      #3
      Будала, за какво е избягал и без това нямаше да го осъдят. Даже можеше да се върне да доубие оцелелите, че да няма свидетели. Даже можеше да инсценира изнасилване и да ги убие с камъни. А, това последното не, че ще е плагиатство.

      Коментар


        #4
        ls1 написа:
        Будала, за какво е избягал и без това нямаше да го осъдят. Даже можеше да се върне да доубие оцелелите, че да няма свидетели. Даже можеше да инсценира изнасилване и да ги убие с камъни. А, това последното не, че ще е плагиатство.
        Колега, много ти е черен хумора.

        Коментар


          #5
          Изказването ми е саркастично. Ако се замислиш - това дето съм казал си е абсолютно възможно, да не кажа - случвало се.Много ми е странно как можем да живеем до лактите в лайна, а като някой изкрещи ’Пфу! Гадост!’ и реагираме с ’Ааааа, много остро се изказваш...’.

          Коментар


            #6
            ls1 написа:
            Изказването ми е саркастично. Ако се замислиш - това дето съм казал си е абсолютно възможно, да не кажа - случвало се.Много ми е странно как можем да живеем до лактите в лайна, а като някой изкрещи ’Пфу! Гадост!’ и реагираме с ’Ааааа, много остро се изказваш...’.
            ми нали се сещаш,че сами сме си направили такава лайняна държавата си,ние и предците ни Сега вече както вижда десетина години излизане от мазалото няма и вски с пълна пара сере още и още,накрая ще се удавим във въпросните гадости
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #7
              Само да вметна, какво ми се случи вчера... Дреболия е, но доста показателна. Движейки се от Стари жилища към Гара Искър по път с две платна във всяка посока поглеждам в огледалото и гледам един четириосен самосвал се набира... Настигна колата зад мен и започна да изпреварва. Пътят е прав, има добра видимост, но аз се движих с около 65км/ч а, той с 75-80 някъде, защото ме изпревари, като ракета! Направо му се зачудих... Наближавайки светофара изпревари още една кола, престрои се в лявата лента и почи спря, когато реши да кривне в дясно и да засече колата пред мен. Идиота чакаше да завие надясно (има отделна секция), а аз минавайки покрай него му се разсвирих и през стъклото му направих знак, че е луд. Колко съм го впрегнал... един Господ знае освен, че съм отнесъл няколко добри каруцарски псувни...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Вероятно е бързал за Малашевци, че да не свършат местата.

                Коментар

                Working...
                X