Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа мотор и такси в Младост.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катастрофа мотор и такси в Младост.

    Вчера, катастрофа в Младост. Отдясно 3 мотора. Отляво такси. Единият моторист се е забил във шофьорския фар на таксито. На снимката моторът е пред таксито. Полицаите бяха отклонили движението.А пък какво видях наскоро ... Пътувам по магистрала Хемус към София. Гледам далеч пред мен някакъв мотор се движи в аварийната лента. И моториста нещо се маймунчи докато моторът се движи. Наближавам го и го гледам излиза от аварийната и кара в дясната лента. Отдалеч го заобикалям и карам в лявата лента. Като го наближих достатъчно му хвърлих един поглед и какво да видя.На мотора му пред двигателя има монтирана една рамка, сигурно предпазна при падане да не му смачка краката. Хубавецът си качил краката на рамката. Краката му хоризонтално със подметките напред. Сгънал се и със ръце управлява мотора. Баси чупката. Стойка - камикадзе в таран. Малко да го духне вятъра или някакво камъче на асфалта и изхвърчава като тапа от шампанско. При това караше със около 100.Викам си - тоя рано или късно ще се забие някъде. Само да не е в мен.
    Прикачени файлове
    Bravo 1.6 / 16

    #2
    Не знам мотористите ли карат така, таксиджиите ли, но вчера едно такси беше засекломоторист явно каращ в най-дясната (бус) лента, на Патриарх Евтимий до кръщовището с Витошка.Късно ги видях да ги снимам, но таксито беше спряло във втората лента с предница във първата,а мотора паднал до предницата на таксито.
    Фиат Типо 1.4 2017г.

    Коментар


      #3
      Ами в четвъртък точно на ул."Боряна" погина един моторист. Заби се в една кола.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар

      Working...
      X