Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двама гинат след жесток удар в билборд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двама гинат след жесток удар в билборд

    2 ма загинали на магистралата уадри ли се в бил борд... каква е тая магистрала с билбордове от страни бе ?
    Прикачени файлове
    Bravo GT 1.8

    #2
    Наредени са на по 100-200 метра. Ако недаиси боже излезеш по някаква причина от платното, почти няма шанс да не уцелиш някой
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    Коментар


      #3
      миналата събота пътувах по магистралата за софия и преди отбивката за Калугерово имаше 1 кола която се беше "поспряла" в 1 билборд.ами понякога не са ни виновни билбордовете ,а самите ния . то по тази логика стълбовете са през 50 метра . означава ли че друг ни е виновен ако се натресем в някой??? кво ще си кажем "тоя пък стълб тука ли намериха да го сложат???" .преди 3 седмици колега на 20 години излиза на правата от завода в който работим и яко гас обаче следва завой и той изпуска колата и отдясно отсича крайпътна лампа и се забива в ляво в дерето преди един голям канал пълен до дупка с вода. за късмет само колата пострада, а на пича нищо му няма . май след случката трябваше да съди общината че е сложила там лампата и му е потрушила колата

      Коментар


        #4
        Аз оставам с впечатлението, че на нашите магистрали само ние им викаме така. Доколкото знам си има разни изисквания, които не покриваме изцяло. Примерно да има ограда отстрани. Да не отварям дума за дупките. Хемус от Варна до Шумен си е един малък кошмар, на мостовете има не просто дупки, а трапове. Срамна работа, държава от ЕС, а няма една магистрала от столицата до морето. Основни пътни артерии са смотани двупосочни пътчета.

        Коментар


          #5
          ls1 написа:
          Аз оставам с впечатлението, че на нашите магистрали само ние им викаме така. Доколкото знам си има разни изисквания, които не покриваме изцяло. Примерно да има ограда отстрани. Да не отварям дума за дупките. Хемус от Варна до Шумен си е един малък кошмар, на мостовете има не просто дупки, а трапове. Срамна работа, държава от ЕС, а няма една магистрала от столицата до морето. Основни пътни артерии са смотани двупосочни пътчета.
          Абсолютно съм съгласен! Не мога да си представя, че някой ден ще ми искат пари за нещо по, което колата ми подскача и се налага да хващам здраво кормилото, а шумът от асфалта на моменти е, като от павирана улица!Но не трябва да забравяме и друго. Едва ли някой си мисли, че покрай магистралите на запад има опънат дебел пласт дунапрен! :D Манталитета на българският шофьор е причинител на 90% от катастрофите! Непознаването на автомобила и липсата на опит, както и прекомерното самочувствие убиват! Дали с двеста километра в час кола ще се нацели в билборд, или ще се претърколи десет пъти в полето май е все едно, резултатът ще е един и същ!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Съгласен и с ls1 и с Владим.Да добавя само, че според мен билбордовете нямат абсолютно никаква работа покрай магистралите (нека ги наричаме така). Пък и каква е тази магистрала Хемус, пътувайки по която имаш повече пробег през ограничения от 80 и 90 км/ч, отколкото 120... Ах, да, минаваш през виадукти и тунели... То едни тунели... без адекватно светление и сигнализация, да не говорим за вентилация, противопожарни средства и SOS-телефони.......... А всички знаем как е у Европата......

            Коментар


              #7
              Humppa написа:
              То едни тунели... без адекватно светление и сигнализация, да не говорим за вентилация, противопожарни средства и SOS-телефони.......... А всички знаем как е у Европата......
              Дам ... понеже миналата година бях в Италия и имах голямото удоволствие да карам Grande Punto 1.3 Multijet по магистралите им! Ходихме до Monaco ... имаше 131 тунела в едната посока с ограничение от ... 140 км/ч... перфектни!!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар

              Working...
              X