Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа в ж.к. Дружба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Момък без книжка, в големия град... и даже и катастрофа... лошото е че 80% са като него... а именно арогантни идиотчета, които се праят на газарчета, като карат без книжка... е ето ти сега газария добре, че няма невинни жертви... то и аз съм карал без книжка ама не кола а руски джип, и то на село...
    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
    Punto. 1.2 16v. 86hp+

    Коментар


      #47
      С книжка съм от близо 2 месеца. Гледам да внимавам и пак щях да направя поразията... . Съучениците ме майтапят че съм карал бавно. Да си е**ват май**та! ( с извинение) . Маса набори се изтрепаха по улиците....
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
      -------------------------------------
      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

      Коментар


        #48
        infirm написа:
        С книжка съм от близо 2 месеца. Гледам да внимавам и пак щях да направя поразията... . Съучениците ме майтапят че съм карал бавно. Да си е**ват май**та! ( с извинение) . Маса набори се изтрепаха по улиците....
        Само така, майн френд. Казваш им да си еб@т майката леваците и си караш внимателно, за да станеш много добър трябва да си дадеш време. Няма такъв, който веднага да стане Льоб, а да не забравяме, че той е само един За да станеш много добър е изключително важно да си жив и здрав и със здрава кола!
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #49
          Infirm точно така, това е мислене на зрял човек. На съучениците не се сърди, ти сърдиш ли се като видиш първолак да си маже дрехите със сладолед? Детска им работа.

          Коментар


            #50
            Само да вметна За да караш автомобил трябва да имаш КНИЖКА. И сте прави - книжката не кара колата, но ти дава правото да караш кола. Ето аз например мога да карам и багер и фадрома, но нямам документи. Съответно не се качвам да ги карам тези машини по пътищата А относно пробега и стажа - и милиони да си навъртял винаги може да те изненада някоя ситуация ако не внимаваш!

            Коментар


              #51
              infirm ако караш така както обясняваш - евала , ще живееш!Човек трябва да си знае възможностите и да не се прави на това което не е!Аз няма да ти се присмея че не можеш нещо с колата.Примерно аз си признавам че не мога да "дърпам ръчна" , е трябва да ме е срам ли?Всички правим глупости от време на време но дано Господ да ни пази!

              Коментар


                #52
                ls1 написа:
                Infirm точно така, това е мислене на зрял човек.
                +1

                Коментар

                Working...
                X