Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колите ни много бягат...съобразявайте се със скоростта.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А съдейки от позата която е заел да си е сложил колана?

    Коментар


      #17
      Аз вече без колан не тръгвам много ми беше трудно докато свикна(колко скандали е имало за този колан)радвам се 4е се научихдаже и спирачката натискам
      "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
      не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

      Коментар


        #18
        Аз бързо свикнах с колана,колкото и да ми беше гадно-си го наложих.Сега не го слагам,щот не е препоръчително в моето положение.
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #19
          Irka_fihi написа:
          Аз бързо свикнах с колана,колкото и да ми беше гадно-си го наложих.Сега не го слагам,щот не е препоръчително в моето положение.
          някои чака малко сладко бебче ..................познах ли аз се научих за колана от моя инструктор тои ми вика следното с сядането на седалката първо се слага колана после вс останало
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #20
            който не слага колан и доживее да си види грешката ще проумее че е по добре да си жив и да имаш две или три пукнати или счупени ребра а не да имаш спукана глава и да не доживееш момента да си осъзнаеш грешката така че по добре да си караме по правилата с нормална скорост и да сме си сложили колана за да почнат тия умирания по пътищата да намаляват защото спроред мен е пределно ясно на всеки един колега тука какво се случва по пътя и как ежедневно виждаме бездействието на органите на реда спрямо закони и правила въведени от тях като най-фарове после идват колани гуми ако трябва да изброявам списъка с нещата това ще стане роман, друго което се случва ежедневно постоянно виждаме (ясно че тази наща държава се напълни с новобогаташи) че е пълно със коли от рода на мерцедес С класа БМВ 7............. и спискът е голям аз лично постояно съм свидетел но и участник в ситуации във които тези хора смятат че след като имат кола за цена по голяма от 100 000 лева си мислят че имат знак за предимсво сложен им от производителя на тавана на колата им и постоямно си мислят че след като карат скъпа кола пътят е техен.Със всичко което изредих мисля че доказах че войната на пътя няма да спре но моля ви колеги слагайте колана пускайте фаровете зимата и на мъгла и дайте да бъдем по-разумни и отговорни спрямо нас околните та дори и ближните дори неучасващи.Благодаря ви колеги.

            Коментар


              #21
              Винаги използвам колан.За съжаление много от катастрофите се случват поради надценяване на възможностите на автомобилите.Безразсъдни движения и изпреварвания.Мен лично ме е страх от скапаните тирове и автобуси, които са безумници.А колко пъти ми се е налагало да правя място за да се приберат в колоната иначе ще стане карамболГрозна гледка но.....винаги ще ги има.
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #22
                Ще се включа и аз в темата: Аз винаги си слагам колан, чак ми е кофти ако трагна без... спирам слагам си ги и газ :D . Ама купих столче за детето (на 3 год. вече). И след 10-тия път коланите почнаха сами да се откопчават , а и тя е ве4е много сръчна и сама си ги маха. Добре че има борд на столчето, че като натисна спирачки в някои моменти дето се налага де, че не изхвърча при мен. Предупреждавам Ви мами да гледате коланите а не дизайна! И още един съвет - не слагайте столчето в средата, нищо че ви е най удобно за подаване на сулети, води и играчки - там той лесно може да се обърне, защото колана излиза от седалката! Туй то от мен :D
                Fiat Marea 1.6 16V

                Коментар


                  #23
                  Извинявам се на всички колеги дето са толкова много за тия колани, но не мога да се съглася.Точно в катастрофа колана с нищо не ми помогна, даже напротив сериозно ми попречи. За мен полза от него има единствено пътника от дясно като и за това не съм 100% убеден, но нямам личен опит за да кажа дали е така.
                  Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                  Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                  Коментар


                    #24
                    без колана немога да карам!!! от първото ми качване зад волана (курсовете) съм карал само по черни пътища без колан щото там иска малко повече маневриране.

                    Коментар

                    Working...
                    X