Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужасяваща мутренска катастрофа...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    "...за мътвите или само хубаво или нищо..."...съжалявам, че съм възпитан в християнско семейство и морала не ми позволява да се изкажа подобаващо, иначе ако знаете какво ми се иска да напиша ......не знам дали бог ще им прости.Пияни са били тримата загинали при тежката катастрофа в Кривия тунел в Кресненското дефиле в събота рано сутринта. Сред тях и шофьорът на луксозния джип "Фолксваген Туарег" Бойко Василев, който е причинил катастрофата с товарен камион (вижте линка). В джипа пътуваха четирима мъже, като кръвните им проби показват високи стойности на алкохол, съобщи Фокус, която се позова на пресцентъра на ОДП-Благоевград. По информация на БНТ в джипа е открита бутилка уиски. Шофьорът Бойко Василев е имал 1.15 промила алкохол в кръвта, Ивайло Киров, който е оцелял, е имал 2.16 промила алкохол, а другите двама загинали - Велимир Николов и Николай Стефанов - съответно 2.00 и 3.02 промила алкохол....нямам думи...!!!...

    Коментар


      #17
      Майко тоя Туарег колко е смачкан Yellow_Flash_Colorz_PDT_44

      Коментар


        #18
        мислят се за богопомазанинаистина има и свестни водачи с такива коли - дават път и не се бутат, но са много малкодаже "обикновените" водачи, като се качат на такава кола и започват да шофират по друг начин
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          мутренска катастрофа

          Няма обикновени и необикновени водачи. Има умни и всички останали( тъпи, нахални, дебелооки,самонадеяни,неопитни а и възрастни ) Няма значение какъв е автомобила а както се казва в една т.в. реклама трябва и акъл. А той не дойде ли когато трябва, не го чакай. Пунтото го карам както мнооооого години съм карал Москвича-все пак москвичарски синдром. Какво да се прави?чичо Нено
          Fiat Punto 1,1- 1996г.
          газ-бензин , "Lovato"

          Коментар


            #20
            Не, не... Те просто не се научиха, че скъпата кола не включва и застроховка ГО с включена Божията милост в нея !!!
            www.CarProfi-BG.com
            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
            Най-атрактивните цени в София!

            Коментар


              #21
              Със скъпите коли и джипове са един дол дренки. Отнемат предимство минават на червено абе правят си кво си наумят но и оная с косачката си гледа работата.
              Обичам си работата.

              Коментар


                #22
                Еми отишли са да си допиват на друго място.

                Коментар


                  #23
                  ////Punto//// написа:
                  Еми отишли са да си допиват на друго място.
                  Туй беше яко
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #24
                    ivanko_rs и аз не те знам кой си (очевидно фен на фиат просто) и къв си,но ако ти ще ми говориш за правила и как да пиша не ми повишавай тон с тези удивителни и спазвай сам правилата преди всичко.За добро или зло от тебе нищо не зависи в случая...това е една ужасна трагедия.не смятам да убеждавам никого в нищо тук.

                    Коментар


                      #25
                      Не те знам кой си нито какъв си,ама като те гледам с днескашна регистрация и всичко ми става ясно.Да беше прочел и правилата за да разбереш че с ГОЛЕМИ БУКВИ НЕ СЕ ПИШЕ Достатъчно ясно ли се виждат ,предполагам че да Относно "мутрите" ,ами ти се опитай да ме убедиш какви са,щом всички са били със солидно количество алкохол в кръвта ,на второ място са карали не с превишена ,а със свръхзукова скорост и то в тунел.Как няма да се радвам че са се пернали в камион,ами защото абсолютно нищо не подозиращи хорица са щели да загинат ако ги беше уцелил този "мутренски" Туарег вместо камиона.Да,много точно го казаха колегите по-горе,че са си го намерили ,т.е. каквото повикало,такова се обадило,ама тоя път който поръчва "плаща" ,за разлика от много пъти когато минават метър за сметка на други жертви Ако зависеше от мене всичките тарикати с такива автомобили щях да ги прекарвам на пороверочен на 3 месеца и при най-малкото нарушение ще видят книжка на кукуво лято
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #26
                        ivanko_rs написа:
                        Не те знам кой си нито какъв си,ама като те гледам с днескашна регистрация и всичко ми става ясно.Да беше прочел и правилата за да разбереш че с ГОЛЕМИ БУКВИ НЕ СЕ ПИШЕ Достатъчно ясно ли се виждат ,предполагам че да Относно "мутрите" ,ами ти се опитай да ме убедиш какви са,щом всички са били със солидно количество алкохол в кръвта ,на второ място са карали не с превишена ,а със свръхзукова скорост и то в тунел.Как няма да се радвам че са се пернали в камион,ами защото абсолютно нищо не подозиращи хорица са щели да загинат ако ги беше уцелил този "мутренски" Туарег вместо камиона.Да,много точно го казаха колегите по-горе,че са си го намерили ,т.е. каквото повикало,такова се обадило,ама тоя път който поръчва "плаща" ,за разлика от много пъти когато минават метър за сметка на други жертви Ако зависеше от мене всичките тарикати с такива автомобили щях да ги прекарвам на пороверочен на 3 месеца и при най-малкото нарушение ще видят книжка на кукуво лято
                        Не съм взимал утношение по въпроса но "ivanko_rs" напълно е прав правилата за движение по пътищата са за всички независимо дали е бат Гошо с москвича или Митьо главата с туарега . Незнам защо но тук кадето съм такива коли като : Туарег , Каен , Aуди Q7 и т.н. ги карат като жигулитата на времето в България но ги карат като спазват законите повече от 50 км. в града и повече от 130 км. на магистрала не се движат , когато трябва дават предимство и не паркират там където си поискат (да им се види хубавото возило )! И разбирасе всеки човек за някой е добър и забавен!
                        Fiat Marea / 1.9 TD 100 / Weekend
                        Škoda Fabia / 1.9 TDI /

                        Коментар

                        Working...
                        X