Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пияна шофьорка уби младежи в зверска нощна каскада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Незнам какво повче да кажа за този случай казах го по горния си пост. Но за това че няма полиция в България не е вярно ходих до Германия два пъти там почти не се срещаше полиция но на магистралите имаше ограничения до 130 от 6.00 до 20.00 часа и дори поршетата ги спазваха стриктно е после след 20.00 караха яко поти всички и там дори в дъжд никой не караше с фарове за мъгла явно е забранено.А тук има доста повече полицай.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #47
      Думи нямам! Прибирах се от Варна същата вечер и добре,че закъсня автобуса, а после ни спряха за проверкна на Владая, иначе точно по това време щяхме да минем по този път,когато стигнах близо до мястото ни отклониха по друг път,заради катастрофата. Една от загиналите - Алекс, прекрасно момиче , беше моя съученичка от 1ви до 7ми клас. Все още не мога да възприема станалото. Искам да направя нещо но незнам какво. Искам убийцата да си плати, но полза от това няма да има. Всичко ни идва от глупавия тарикатлък - абе тука наблизо съм ще ударя една водка или и да ме спрът ще си платя или ще се обадя на "приятел". Дано я разнищят тая, та малко да се чукнем в главите, а не след месец всичко да се забрави... до следващия път. п.с. Ето снимка на колата. ...Главите на седящите на задната седалка девойки са срязани като с нож......Шофьорката, която е карала с 2,88 промила алкохол, може да получи до 15 г. затвор...КАКВИ СА ТЕЗИ ДО 15 години , това са три обезглавени "деца".Трябва са я съдят не за едно, а за 3 убийства, и да лежи за всяко едно!!!http://www.standartnews.com/bg/artic...article=192883
      Pininfarina Coupe

      Коментар


        #48
        Valentin_V написа:
        Незнам какво повче да кажа за този случай казах го по горния си пост. Но за това че няма полиция в България не е вярно ходих до Германия два пъти там почти не се срещаше полиция но на магистралите имаше ограничения до 130 от 6.00 до 20.00 часа и дори поршетата ги спазваха стриктно е после след 20.00 караха яко поти всички и там дори в дъжд никой не караше с фарове за мъгла явно е забранено.А тук има доста повече полицай.
        еми пробвай другият път като си в Германия да присветнеш на някой да те пусне за да го задминеш или наруши ограничението на скоростта Тогава ще видиме дали има полиция .това че не висят в храстите и не дебнат с радарите не значи ,че ги няма !! Глобите са солени ,а отделно ако тръгнеш рушвет да му даваш ....офф не искам да си спомням
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #49
          Ебре ебре. Имам роднина който обикаля с ТИР-ове из цяла Европа. Работи към една от големите транспортни фирми и ми е казвал че редовно си дава рушвети из Европа. Не говорим за граница. Говорим за техните КАТ. И в Германия е давал. И това което ме шокира беше че те си искали. Не пряко. Индиректно. Но си искали. Не е като тука "Ако може да почерпиме нещо" и "Не може ли да оправим нещата?".И друго. Вчера казаха по новините, че на същото място дето е станала тази катастрофа, на другия ден е заловен шофьор на автобус по линята София - Перник с 1,6 промила !!! Автобус с 40 пътника !!!. За такива требва да върнат смъртното наказание. А тая трябва да я размажат и нея. Каква е тая майка се качва с 3 промила да кара и вози и ДЕТЕТО си !!!

          Коментар


            #50
            The_Wicker_Man написа:
            Вчера казаха по новините, че на същото място дето е станала тази катастрофа, на другия ден е заловен шофьор на автобус по линята София - Перник с 1,6 промила !!! Автобус с 40 пътника !!!. За такива требва да върнат смъртното наказание. А тая трябва да я размажат и нея. Каква е тая майка се качва с 3 промила да кара и вози и ДЕТЕТО си !!!
            Познавам бегло човек който караше ведомствен автобус на "Стомана" във фирмата и околията.Караше само когато е пиян. Виждал съм го трезвен и е страшно - развалина, никога не бих се качил да ме вози такъв.Алкохолик който не е способен да извърши абсолютно никакво адекватно действие ако не е на няколко ракии.И хората го знаеха, и полицаите. Шашкаха и се възмущаваха само новите пасажери Не казвам че е нормално, просто практика на която съм бил пряк свидетел.Човека беше колега на баща ми. И нямаше ПТП-та, поне не и със Сетрата...Това е пък другата истина... С много лица е за съжаление, не е просто като... фасул! Иначе любовта на българския рацер към гоУфа е всеизвестна, на перничани е пословична и не случайно именно ние най-сетне успяхме да го отлепим от земята. За съжаление първия опит е фатален...Слушах какво казват че са чули приятели от отцелялото момче - казвало че са видели сами летящи фарове, той се е навел и това предполага че го е спасило...Абе да се пържи в ада тъпата кучка, без значение тя ли е била зад волана или пубера.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #51
              14 години затвор получи Живка Илиева от Перник, която пияна предизвика катастрофа през юни миналата година и уби в Перник трима младежи.Илиева е лишена и от правото да кара кола за 16 години

              Коментар


                #52
                Нима за да се получи справедливост в тая държава трябва родителя на загиналия да е прокурор?!Не ме разбирайте погрешно, даже мисля че са малко тез години. Но не се бъркайте да казвате ’съда най-сетне си свърши работата’. Това не е присъда, това е отмъщение.

                Коментар


                  #53
                  ls1 написа:
                  Нима за да се получи справедливост в тая държава трябва родителя на загиналия да е прокурор?!Не ме разбирайте погрешно, даже мисля че са малко тез години. Но не се бъркайте да казвате ’съда най-сетне си свърши работата’. Това не е присъда, това е отмъщение.
                  За съжаление всичкото което си казал е много вярно.

                  Коментар

                  Working...
                  X