Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двама мъже загинаха край Долна Диканя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    tomazo написа:
    имам маркуч ама не е гумен ти на къде го обърна ,просто жените не стават за шофьори ...90% винаги са виновни и неадекватни в такива ситуации!!!!!не ми се спори на тая тема баш в хрониките на смъртта ,но щом си решил да защитаваш тезата си
    Аз не обичам да споря поприцип!... Но ти казвам че не е редно при една такава трагедия да говорим за такива неща... защото незнаем кой е виновен и какво е станало с точност!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #17
      прав си !не е редно да се спори и коментира ,когато се случват подобни неща !Все още мисля ,че и самата тема е излишна в тоя форум ,но както и да е !!!
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #18
        Re: аз бях

        darina написа:
        здравейте.аз съм софианката която уби двамата мъже и детето/защото и то почина/много ви е лесно да ме съдите и е лесно да ме мразите , защото съм виновна...а ще промени ли нещо факта, ако ви кажа че ме засече едно ауди/той изпреварваше неправилно на завоя - беше в моята лента и аз нямаше къде да бягам/ и за това ударих маздата.....не съм камикадзе бе хоразащо никой от вички хора които писаха за тази катастрофа не спомена за 3-та кола, която избяга - но все пак хората на птп-то я видяха, дори полицята знае..... но никой не казаужасно е, повярвайте, да виждаш как хората те гледат и казват - тя е виновнада, аз убих трима човека и това ще тежи на съвеста ми цял животсъжалявам,че стана така просто незнам какво да кажа
        Не можеш да промениш станалото, но можеш да не го повтаряш. Писах доста из форума за подобни случаи на неправилно изпреварване, които са ставали пред мен. Най-важното е да запазиш самообладание.Стреснеш ли се става най-лошото.На мен ми разказваха скоро за случай, при който жена изпреварва камион, насреща и друг. Тя решава че ще се забие в камьона до нея, защото в насрещния ще намери смъртта си. Оцелява, разбира се. Тираджията е виновен, защото видял насрещният, но дал газ за да не го изпреварят, което е нарушение, разбира се, според мен- опит за убииство. Жената е можела да убие майка си, удряйки дясната част на колата. Не е преценила, че едни спирачки и рязко в дясно е можела да спаси и колата. Просто се е стресирала.Аз като видя че ми излизат насреща иззад някой - дълги и клаксон, докато не се прибере. 100% успеваемост до сега.Веднъж се случи една лада да излезне точно пред мен, при което - банкета ( добре че го имаше ).
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар

        Working...
        X