Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пътен възел Яна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пътен възел Яна

    Здравейте,някой знае ли дали е пуснат вече участъкът от магистрала Хемус между Джъмбо и Яна, за да си правя сметка от къде да пътвам?

    #2
    19-ти понеделник.

    Коментар


      #3
      Леле аз след малко мисля да тръгвам към Търново... Какъв е алтернативния маршрут за излизане от София?
      Fiat Stilo 115 h.p. 2004
      Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

      Коментар


        #4
        Аз през Яна само си позволявам да влизам в Сф откакто затвориха за ремонт. На излизане обикалям Кремиковци- Сеславци-Яна. Отнема ми около 20 минути от околовръстното на Сф до самата магистрала. Има малко дупки на места ама пред перспективата 2 часа кибик....
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Аз мисля да тръгна по магистрала тракия, от там Нови хан, елин пелин столник и излизам на хемус - дават го 40 минути

          Коментар


            #6
            Ейсега ми казаха да мина през Челопечене --> Ботунец --> и един обратен завой на Горни Богров и готово...
            Fiat Stilo 115 h.p. 2004
            Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

            Коментар


              #7
              valti написа:
              Ейсега ми казаха да мина през Челопечене --> Ботунец --> и един обратен завой на Горни Богров и готово...
              От Бутонец се връщам има ремонт на моста преди кремиковци
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Т.е. е затворен пътя от там ли?
                Fiat Stilo 115 h.p. 2004
                Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

                Коментар


                  #9
                  valti написа:
                  Т.е. е затворен пътя от там ли?
                  Насочен е през едното платно но е фраш с тирове.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Ужас.... значи няма варианти.
                    Fiat Stilo 115 h.p. 2004
                    Глупаво е да правиш планове за целия си живот, след като не си господар дори на утрешния ден.

                    Коментар


                      #11
                      mitakkk написа:
                      Аз мисля да тръгна по магистрала тракия, от там Нови хан, елин пелин столник и излизам на хемус - дават го 40 минути
                      Аз съм го правил този номер.
                      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                      Коментар


                        #12
                        vgeorgiev написа:
                        mitakkk написа:
                        Аз мисля да тръгна по магистрала тракия, от там Нови хан, елин пелин столник и излизам на хемус - дават го 40 минути
                        Аз съм го правил този номер.
                        Дам, само това е варианта. Малко за излизането на Хемус има знак, че е забранено ама карай....

                        Коментар


                          #13
                          todorakiggg написа:
                          ]Дам, само това е варианта. Малко за излизането на Хемус има знак, че е забранено ама карай....
                          Като пътувах преди, често виждах зелени човечета, кацнали малко след знака, та като тръгне да се качва, лека по-лека, и ако са се приземили там ще ги види, и ще се върне, но е най-добре от там.
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            #14
                            Понеделник някой има ли идея за колко часа е обявено? Защото аз някъде към 8ч ще влизам в София.

                            Коментар


                              #15
                              колегата които ще ходи на търново понеже живея в бухово и секи ден минавам през тази маршрути по добре е да минеш пред долни богров след лукоила преди хановете към елин пелин после столник и се качваш на хемуса направо задръстването зашпочва от стръмново преди горни богров обикновено но в петък стига и до авто станция изток така че още по добре е тракия нови хан елин пелин столник и чак тогава на хемус

                              Коментар

                              Working...
                              X