Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гурково-Н.Загора-Любимец?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гурково-Н.Загора-Любимец?

    Има ли някой наскоро минавал по този маршрут или алтернативните?Досега пътувах Гурково-Ст.Загора-Симеоновград-Любимец,обаче октомври месец беше затворен за ремонт след Ст.Загора и е отбито през някакви села...общо взето не си струва ако пак е така и по-добре да си карам от Ст.Загора за Димитровград. Но все ме гложди как е от Гурково към Нова Загова и от там през селата до разклона за Тополовград...от там за Любимец съм минавал и не е хубав участъка,но е малко като разстояние и бързо се прескача.Търся маршрут който да не е осеян с дупки и да ми спести малко километри,а най-вече да разнообразя и малко пътя,че все едно и съшо писва Ако има неравности се преживява някак,само да няма много дупки Ако някой има информация да пише.А да и от Ст.Загора за Симеоновград отворен ли е сега пътя или?...
    ex.Мареа ТД100

    #2
    Днес пътувах Стара Загора-Гурково-Стара Загора , пътя си е ОК. Стара Загора-Харманли -Стара Загора пътувах миналата седмица пътя си е ОК с малки изключения в Симеоновград.където има един участък от 3-4км ,където се минава през калпав път, оттам нататък ,магистралата или стария път за Любимец.

    Коментар


      #3
      Ст.Загора - Гурково пътят ми е повече от ясен,но есента беше затворен част от пътя Ст.Загора- Симеоновград и там се губи време през селата. Ако сега си е отворен пътя,ми е ясно,че в самия Симеоновград е лунен пейзаж,но се преживява. Ако между Ст.Загора и Симеоновград е отворено за движение,минавам си оттам без да питам повече
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #4
        От Тополовград сигурно си хванал директния път за Любимец от Звездата, а е трябвало да минеш по пътя за Свиленград, който е перфектен и почти няма движение, а вече оттам Любимец е близо. Иначе, до Звездата може да стигнеш или ако караш директно след Нова Загора - Млекарево - Новоселец - Радецки, покрай ТЕЦ-а и като стигнеш Полски Градец трябва особено на изхода към Мъдрец да внимаваш, че има дупки за чупене на картери. От Мъдрец продължаваш за Главан и оттам излизаш на Звездата. Другият маршрут е още над Нова Загора да се отклониш през селата Радево - Сокол - Еленово - Златари, следва разклонът за Ямбол, хващаш надясно за Межда - Скалица - Голям Манастир - Тополовград и оттам хващаш пак пътя към Звездата. Аз, като пътувам към Тополовград, минавам по този маршрут. От Скалица до Тополовград е малко нагънато, защото там са известните със сеизмичната си дейност Манастирски възвишения, но като се кара внимателно, няма проблеми. Иначе, от Гурково до Нова Загора няма проблем, само през село Паничерево е паваж и в самото село малко нагънато и има две бабуни. Като цяло, и по двата маршрута е разнообразно и ако внимаваш, ще ти е интересно.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар

        Working...
        X