Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Казанлък-Варна съвети.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Казанлък-Варна съвети.

    Кой маршрут да избера?Казанлък-Шипка-Велико Търново-Варна - 315 км.Казанлък-Сливен-Айтос-Дългопол-Провадия-Варна - 291км.Казанлък-Гурково-Велико Търново-Варна - 320км.Казанлък-Сливен-Айтос-Каблешково-Ахелой-Варна 311км.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Аз бих избрал: Казанлък-Сливен-Карнобат-Бургас-Варна 320км.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      z_sutrov написа:
      Аз бих избрал: Казанлък-Сливен-Карнобат-Бургас-Варна 320км.
      +1През Търново пътя за Варна е ад.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        z_sutrov написа:
        Аз бих избрал: Казанлък-Сливен-Карнобат-Бургас-Варна 320км.
        313 км.ще ги изпробвам всичките.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Айтос - Дългопол бил ремонтиран и перфектен, каза мой приятел. Лично не съм минавал скоро.Аз за Варна минавам или през Котел-Омуртаг-Шумен-Варна, или през Бургас (не през Каблешково).

          Коментар


            #6
            Айтос -Провадия е ремонтиран само в участъка Айтос-до разклона за Руен.От там нагоре е доста тесен,закърпен в по голямата си част.Проблем са товарните камиони и автобусите.Завоите едва ли те притесняват точно теб.По този път ще имаш възможността и да се насладиш на Чудните скали.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Как е пътя Айтос-Ябълчево-Руен-Просеник-Горица-Дюлински проход-Старо Оряхово-Приселци-Варна?
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Как е пътя Айтос-Ябълчево-Руен-Просеник-Горица-Дюлински проход-Старо Оряхово-Приселци-Варна?
                този маршрут е отвратителен колега,много дупки,тесен път.Аз бих минал през Каблешково-Ахелой - Сл.бряг-Обзор и така до Варна
                Marea HLX 147ps

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Как е пътя Айтос-Ябълчево-Руен-Просеник-Горица-Дюлински проход-Старо Оряхово-Приселци-Варна?
                  Нали се шегуваш? Те там ще видиш що е ужас.Друг маршрут е Айтос-Дългопол-Долни чифлик-Старо Оряхово-Варна.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    Казанлък-Сливен-Карнобат-Несебър(без да минаваш през Бургас)-Обзорски проход-Варна.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Казанлък-Сливен-Айтос-Дългопол-Провадия-Варна - 291км. На 01.01.2013 г. се върнах от Русе от там. на отиване на 28-ми пак от там... по принцип от там минавам - пътя е идеален, е уеко тесен в прохода... от Айтос до разклона за Руен бях приятно изненадан от чисто нов асфалт - там беше кошмарно преди! не се лъжи да отбиваш веднага след Провадия в дясно за Варна - карай направо и се качи се на магистралата след 6-7 километра!
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        Казанлък-Гурково-Велико Търново-Варна - 320км.Най-добрия,най-бърз и най-безпроблемен път.Лек път!
                        FIAT BRAVO 1.6
                        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                        Коментар


                          #13
                          То за толкова време откак е пуснал темата колегата сигурно се интересува вече откъде да мине наобратно
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #14
                            Plastex написа:
                            То за толкова време откак е пуснал темата колегата сигурно се интересува вече откъде да мине наобратно
                            Не е така защото пътуването ще е почти всяка седмица петък и неделя от утре до 17.05.2013 г.На курс ще бъда във ВВМУ Н.Й.Вапцаров.Ще минавам според зависи или северна или южна част.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Последните 4 години пътувах почти всеки месец до Варна служебно и си всички пътища ,които са изброени съм ги минавал. Еднозначно мога да кажа , че е най-добре да се минава през Казанлък-с. Димовци- Велико Търново- Търговище- Варна.Внимавай само с камерата на Шереметя (предполагам тази я знаеш), както и с камерата на околовръстното на Търговище, има ограничение 60 на бензиностанция на Ромпетрол (мисля беше името и). Не си прави експерименти да минаваш през Карнобат- Айтос- Провадия , пътя не е добър- доста е тесен на места, след това има и доста завои (радиото се губи на места дори), а и като се залепиш зад някой камион няма изпреварване. Дюлински проход- ако няма къде да си трошиш колата там е идеалното място.През Слънчев бряг -Обзор се пътува по-дълго.Останалите пътища мисля не е нужно да ги коментирам...През Велико Търново се пътува приблизително за 4,5 часа ( с едно спиране за 15-20 минути ) , основно се движа с 90 -100 км/ч и спазвам ограниченията. Пътувал съм и за 3,5 часа, но според мен не си заслужава бързането.Последно пътувах преди 4 месеца и имаше ремонти по участъка от шумен до Варна и се минаваше през Нови пазар, тогава загубих повечко време. Надявам се сега всичко е оправено.Поздрави!
                              Play Golf ,but not drive golf!!!
                              Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                              C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                              Коментар

                              Working...
                              X