Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте маршрут Свищов-Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте маршрут Свищов-Пловдив

    Здравейте колеги.На 20.10.2012 ми предстои пътуване от Свищов до Пловдив. Вариантите като гледам са 2:1.Свищов-Павликени-Севлиево-Габрово-Шипка-Карлово-Пловдив - 265 км.2.Свищов-В.Търново-Хаинбоаз-Нова Загора-Пловдив -300 км.По принцип 35 км. в повече не ме бъркат / имам петролен кладенец :D / и си мисля за Хаинбоаз, но ако имате някакви препоръки кажете.
    Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

    #2
    Мисля че през Свищов-Ловеч-Троян-Беклемето -Карлово-Пловдив е по-добрия вариант!

    Коментар


      #3
      Севлиево - Габрово - Шипка - Казанлък е супер пътя, не разбирам защо масово хората тук не го предпочитат. Аз лично бих избрал него.
      Fiat Punto MK2 Sporting
      Fiat Punto MK2 HGT

      Коментар


        #4
        eusunt написа:
        Севлиево - Габрово - Шипка - Казанлък е супер пътя, не разбирам защо масово хората тук не го предпочитат. Аз лично бих избрал него.
        Още един глас за рози маршрут Аз също го предпочитам, даже преди месец минах оттам.
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Отваряш картата...
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            Май реших през Хаинбоаз да мина. Само се чудя след Гурково откъде да се кача на магистралата - през Нова Загора или през Стара Загора
            Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

            Коментар


              #7
              canko1604 написа:
              Май реших през Хаинбоаз да мина. Само се чудя след Гурково откъде да се кача на магистралата - през Нова Загора или през Стара Загора
              През Стара Загора.

              Коментар


                #8
                ок. Мерси колега.
                Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

                Коментар


                  #9
                  Гурково - Мъглиж - Стара Загора и оттам на магистралата, няма смисъл да се връщаш до Нова Загора и оттам да хващаш магистралата.
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X