Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проходите през Стара Планина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проходите през Стара Планина

    Здравейте колеги, интересува ме състоянието на асфалта и трафика през проходите на Стара планина.Ще пътувам от Русе до Димитровград. През кой проход бихте ме посъветвали да мина?Шипка е ясна, Боаза как е като трафик и състояние на настилката? Другата алтернатива ми е Котелския, като ми се удължава маршрута с около 80км...
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    Хаин Боаз ! Идеална настилка, да не забравиш пътьом през Зарата да се обадиш
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      според мен боаза ти е най-добре

      Коментар


        #4
        ГПСите прекарват през с. Ягода, пътя е зле, затова този маршрут:http://goo.gl/maps/yfCL5
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Вчера минавах през Прохода на Републиката - на някои места правят изкърпване, но като цяло, настилката си е добра, както и след големия ремонт и уширяването. За трафика - зависи какъв момент ще уцелиш - попадал съм на щастливо стечение на обстоятелствата, когато в посока от юг на север не съм застигал нито едно превозно средство в целия проход, докато насрещно движение имаше. Този маршрут, който посочваш, оптимално преминава през Прохода на Републиката.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            Русе - Търново - Хаинбоаз до Гурково - от там по подбалканския чак до Мъглиж но не влизаш - завиваш за Тулово и изилизаш на пътя Казанлък-Стара Загора. Нататък е ясно. Последната година съм пътувал на д десе пъти по маршрута до Търново и обратно, гарантирам че е най добрия вариант. От къщти до ВТУ по този маршрут са 177км. По борд компир - 2 часа и 10 мин спокойно каране. Без спиране естествено.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              След малко тръгвам за морето и ще мина през Хаинбоаз, сутринта ще пиша как е.Ако има нет, естествено!
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                #8
                И аз отлепям другари, после ще дам инфо. Благодаря на всички за информацията.П.С. Емо очаквай включване
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Хаинбоаз е супер, минах го около 2:30 - 3 ч през нощта, посока север-юг. Настигнах няколко автовоза, срещнах повечко тирове, но се пътува добре. Няма калпави места, имаше патрулка с радар, та внимавайте!
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    Потвърждавам думите на колегата по-горе. Проходът на Република е с много добра настилка, почти няма трафик и се изкарва целия на 5-та И аз засякох патрулка в прохода. Лек път на всички колеги и шофирайте винаги нащрек, пазете се от заспали тираджии, защото един поляк щеше да ме метне вляво>.......
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар

                    Working...
                    X