Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актуално състояние на пътя Шумен - Силистра?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Актуално състояние на пътя Шумен - Силистра?!?

    Колеги, интересува ме актуалното състояние на пътя от Шумен към Силистра?По-точно - дайте съвет от къде да се мине от Ямбол до Силистра?Приятел ще пътува и му трябва съвет.

    #2
    Една трета от пътя, а именно Дулово - Силистра в момента го ремонтират усилено. Има "нарязани" участъци, такива с асфалтирана една лента и високи ръбове, както и изцяло асфалтирани. Скоро не съм пътувал от Дулово нататък, защото беше в окаяно състояние, но в момента вече не знам как е.

    Коментар


      #3
      Re: Актуално състояние на пътя Шумен - Силистра?!?

      Immortal написа:
      Колеги, интересува ме актуалното състояние на пътя от Шумен към Силистра?По-точно - дайте съвет от къде да се мине от Ямбол до Силистра?Приятел ще пътува и му трябва съвет.
      Пътува ли твоя приятел?И на мен ми се налага да разбера от къде е най-добре да се мине по този маршрут.
      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

      Коментар


        #4
        Преди 2г Шумен-Дулово беше най-лошият път по-който съм минавал
        TIPO 1.4,DEDRA 1.8

        Коментар


          #5
          Пътувах вчера от Силистра до Сливен по следния маршрут: Силистра-Дулово-Исперих-Разград-Търговище-Омуртак-Петолъчката-Сливен.Състоянието на пътя беше:Силистра-Дулово - в ремонт/скоро - отличенДулово-Исперих - скоро изцяло преасфалтиран (без последните 10км) - отличен/мн.добърИсперих-Разград - мн.добърРазград-Търговище - ужасенОмуртаг-Котел - ако не направят ремонт около с.Зелена Морава и още няколко места и на този проход догодина след зимата ще почне да се разваля настилката.Средна скорост (по данни от ГПС-а) за пътуването - 67км/ч. Сравнена с Прага-Ниш (121км/ч - само магистрали и чакане по митниците), Прага -София (101км/ч - отсечката Ниш-София развали добрата средна скорост по магистралите преди това) и София-Силистра (89км/ч) ми се вижда адски ниска.
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар

          Working...
          X