Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-лесно ще се пътува до морето от утре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Защо със самолетно - аз личночно съм правил софия- бургас за 3:30 преди да пуснат отсечката и без да поемам излишни рискове. Обаче обикновенно тръгвам от софия към 8 вецчерта в петък (след работа ) и когато сляза от магистралата движението е по- спокойно а пътя е хубав, макар и да е само двулентов.

    Коментар


      #17
      Selqatin написа:
      Зимам си антирадарче и че гона под 3 часа до морето тая година :D
      внимавай обаче :D гледай освен Х-банд, да има и Ка-бандполицаите имат преработени радари, работещи вече и на тази честота
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        Че вие с каква скорост се движите, бре състезатели Аз пролетта ходих до несебър и си го взех за близо 5 часа, като си карах с около 120
        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

        Коментар


          #19
          Ами до бургас ги дават 375 км ако дъжиш средна 100 - са малко над 3 часа а вечер при спокойно движение това не е прблем... а на магистралата можеш да поотпуснеш и малко повечко дори не се налага да се прекалява и да се правят излишни магарии. Иначе съм чувал една позната да се хвали, че бившия и правел с БМВ 2:30 до слънчев бряг редовно

          Коментар


            #20
            Тоя с БМВ то ще изпревари и Шумахер много ми е интересно след като се пъпли по полвин час в Айтос и Карнобат как се постигат тия времена може би ако си като ония бездария дето се врът из колоната и на който се дължат 99 % от катастрофите

            Коментар


              #21
              Не казвам, че е умно - само, че е възможно иначе май на магистралата под 200 не е падал . За такива са казали, че простотията не ходи по гората а по хората ...

              Коментар


                #22
                Е да вече магистралата е до Стара Загора. Да де ама пак си е мъчение. Слезеш ли от пистата почват мъките, а Карнобат и Айтос - ужас. Аз бях уикенда до Черноморец. Явно колоната от автомобили се образуваше на светофарите на Карнобат или де да знам ама в продължение на час ръчках само 1-ва - 2-ра. Добре че си оправих климатика. А безумни шофьори колкото щеш. Направо се изумявам от глупоста им. Колкото и да внимаваш и да се държиш цивилизовано на пътя, да пазиш поведение, да правиш място на изпреварващите, да им осигуряваш дистанция при положение, че са със някой таралястник и ако евентуално се разпадне да имаш време да реагираш, обаче се ще се намери някой да те изкара от строя или поне да ти вкара яко нерви. Какво да кажа пък за всемогъщите със "совалките". Като пуснат ксеноните - без коментар...
                Fiat Punto 1.7TD

                Коментар

                Working...
                X