Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са тези нови електронни винетки в Румъния?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви са тези нови електронни винетки в Румъния?

    Някой има ли повече информация относно този слух?Има ли ги и на какъв принцип ще работят?

    #2
    http://www.monitor.bg/article?id=262880Електронни винетки в Румъния02.10.2010От вчера на цялата територия на Румъния влиза в сила електронна винетка, съобщава Аджерпрес. Цените на винетките не се променят.Всеки водач на моторно превозно средство, който пътува по националните пътища и магистрали на Румъния, може да си купи необходимата му винетка от всяко от подразделенията на Националната компания за магистрали и национални пътища в Румъния, в бензиностанциите МОЛ, ,,Ромпетрол
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Значи по номера ще познават, доста работа си отварят май..

      Коментар


        #4
        Какви са тези нови електронни винетки в Румъния?

        Вчера си купих такава винетка . Водача не може да си я купи без да предостави талона на колата :D Фрашкано е с полиция в Румъния в момента , ама за винетките ли е - не знам .Седмичната струва 13 леи ( около 3 евро ).
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Re: Какви са тези нови електронни винетки в Румъния?

          Румен_Хинчев написа:
          Вчера си купих такава винетка . Водача не може да си я купи без да предостави талона на колата :D Фрашкано е с полиция в Румъния в момента , ама за винетките ли е - не знам .Седмичната струва 13 леи ( около 3 евро ).
          Миналия месец докарах кола от UK и си купих електронна винетка и добре че си купих ,защото още в град Deva ме спряха. найстина е бъкано с полиция не карайте с превишена скорост там взимат книжката. Още не границата с Унгария след Град Мако (това ти е последния град в Унгария преди Румъния. Имаше една бутка и от там си купих иска ми големия талон.

          Коментар


            #6
            Re: Какви са тези нови електронни винетки в Румъния?

            Румен_Хинчев написа:
            Водача не може да си я купи без да предостави талона на колата :D Фрашкано е с полиция в Румъния в момента , ама за винетките ли е - не знам .Седмичната струва 13 леи ( около 3 евро ).
            Преди месец влязох през Унгария към БГ - дадох на листче само номера на колата, дадоха нещо като касов бон, чесно казано съжалявам, минах Румъния нощем, кьорава кука не видях, ако в Румъния те спрат така или иначе ще намерят за какво да ти вземат 10-20 евро, така че може би ако се минава нощем не е особенно задължително да си вземе човек винетка, поне аз пак не бих си взел.....
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              #7
              Re: Какви са тези нови електронни винетки в Румъния?

              ФЕРАРИСТ написа:
              Румен_Хинчев написа:
              Водача не може да си я купи без да предостави талона на колата :D Фрашкано е с полиция в Румъния в момента , ама за винетките ли е - не знам .Седмичната струва 13 леи ( около 3 евро ).
              Преди месец влязох през Унгария към БГ - дадох на листче само номера на колата, дадоха нещо като касов бон, чесно казано съжалявам, минах Румъния нощем, кьорава кука не видях, ако в Румъния те спрат така или иначе ще намерят за какво да ти вземат 10-20 евро, така че може би ако се минава нощем не е особенно задължително да си вземе човек винетка, поне аз пак не бих си взел.....
              Мен са ме хващали без винетка . Отървах кожата само с 5 евро . Оттогава си купувам редовно . За 3 евро не рискувам и баста .
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар

              Working...
              X