Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна - Добрич???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варна - Добрич???

    Здравейте, да питам колегите от Варна/Добрич и околността, в какво състояние е този път?Става въпрос за път ІІ-29, който започва от възела за летището и отива към Аксаково.Чувал съм страшни неща за пътищата из ТХ-област и се чудя дали да ползвам кола или алтернативен транспорт от Варна.

    #2
    Лятото пътувах по този път и, доколкото се сещам, поне до Добрич нямаше никакви проблеми, тъй като от ВТ до Кардам са 305 километра и ги взехме с един приятел за два часа и половина. Чак след Добрич има тук-таме дупки, но се ядва, като за нашите стандарти в дупките...
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Добре, супер, това за пътя през Аксаково, а не през Нови Пазар, нали?

      Коментар


        #4
        Пътя Варна Добрич е прекрасен ама само спазвай ограниченията защото много се облизват полицайките и често стоят на пост

        Коментар


          #5
          fuoco написа:
          Добре, супер, това за пътя през Аксаково, а не през Нови Пазар, нали?
          Да, през Аксаково и внимавай, че в самото Аксаково има камери - точно над пътното платно са, няма как да не ги видиш, но да не е късно
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            доскоро тез камери бяха за движение а сега има и монтиран шкаф ниско долу той е опасен

            Коментар


              #7
              Ясно, благодаря за отговорите.Аз с ограниченията няма да имам проблеми, не съм от бързащите.

              Коментар


                #8
                Колеги малко офтопик! Ако сте забелязали клиповете от вамрненските камери са заснети от малките камери монтирани до големите в стъклени сфери. Тези камери са за общо виждане и не са толкова детайлни като големите! Което ме навежда на мисълта, че големите не работят! А за да се засече скорост е нужно да светят лазерните точки от всяка оптодвойка на всяко платно! Лазера е червен и се вижда ясно! Така че спокойно! А и в града май няма предупредителни табели за видеонаблюдение! Все пак има ограничения и закони, които трябва да се спазват!
                Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                Коментар


                  #9
                  За офтопика: Знам, е не работят за това си позволявам още някои неща късно вечер ;]
                  Танцувай с любов!
                  Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                  Коментар


                    #10
                    пътя е перфект, лятото правиха ремонт на един участък, половината от пътя е чистак нов асфалт/е, беше, сега е вече на 5 год./.... полицай има само в Стожер и преди Стожер в гората, както и понякога на аксаковския байр.
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Добре е откъм Добрич, откъм Варна става малко по-зле, но е за предпочитане през третокласните пътища от Нови Пазар до Добрич.Явно през Аксаково е човешкият начин за достъп до този град.

                      Коментар

                      Working...
                      X