Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Р. Плевнелиев пред Дарик "Готови три магистрали до 2013

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Р. Плевнелиев пред Дарик "Готови три магистрали до 2013

    Чудя се да му вярвам ли или НЕ?http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2512331
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    #2
    Re: Р. Плевнелиев пред Дарик "Готови три магистрали до

    T_SHOW написа:
    Чудя се да му вярвам ли или НЕ?http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2512331
    Надяваме се да ги направят и не само това, но и качествено!!! Само не ми харесва, че всичко се върти около София а има и други възлови участъци и маршрути в страната. България не е само София Примерно Русе - В.Търново - супер натоварен участък, както и Русе - Варна - Бургас!!!
    FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

    Коментар


      #3
      Мда, както постегнаха І-4, няма начин да почнат магистрала скоро горе, за съжаление, а щеше да е хубаво този път да се поразтовари.

      Коментар


        #4
        Рано или късно ще дойде ред и на магистрала Хемус. Дано да доживея да карам по нея. Според мен няма значение от коя магистрала ще започнат, важното е да ги завършват в предвидените срокове. Не са магьосници, постепенно, постепенно се надявам да опашат цяла България с магистрали. Само дето не знам с тези темпове колко столетия ще са им необходими. Дано не съм прав и да ме опровергаят с бързи строежи.
        ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

        FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

        Коментар


          #5
          През 2000 година, единствената магистрала в Гърция беше Солун-Атина.През 2007 година, магистралата Виа Егнация свързва Турция със Солун (над 300 км).Пък и Гърците не са от най-работливите.На нашата Тракия й остават само 100-тина км да се завърши. Май има шанс, ма да видим.

          Коментар


            #6
            Нека да направят всички магистрали от София да може софиянци да се прибират по бързо по селата,а пак хората от вън(ЕС) ще стоят и ще чакат на Бойко и кабинета му да им дойде на акъла,че парите идват от там за България.Защото със сигурност през Дунав мост влизат и излизат много повече автомобили,пари и товари и има нужда от магистрла Букурещ-Русе-Варна и Русе - Велико Търново и надолу,отколко магистрала люлин...
            Fiat Brava 1.8 16V GT

            Коментар

            Working...
            X